قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز یکشنبه ۳ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز یکشنبه ۳ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۶ هزار و ۵۳۸ معادل یک میلیارد و ۵۱۸ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۹۳۶ دلار رسیده است که معادل ۵۲ میلیون و ۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۲ سنت معادل ۱۴ هزار و ۲۴ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز با رشد بالا به ۲۶۲ دلار معادل ۷ میلیون و ۵۶ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۰۸۲۱
بازدید : ۴۶۸۲
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز یکشنبه ۳ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۵۷ هزار و ۴۵۹ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۵۶ هزار و ۵۳۸ معادل یک میلیارد و ۵۱۸ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۹۳۶ دلار رسیده است که معادل ۵۲ میلیون و ۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۵۲ سنت معادل ۱۴ هزار و ۲۴ تومان معامله می‌شود.

قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۸۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز با رشد بالا به ۲۶۲ دلار معادل ۷ میلیون و ۵۶ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۸۸ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۸۴ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۲ اسفند ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۷ هزار و ۴۵۹ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۴۵ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۲۲ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۶۵ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۸۵ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۵۲ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۴ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۴ میلیارد و ۲۵۷ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۵ میلیارد و ۷۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۶ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز یکشنبه 3 اسفند تا ساعت 10:00

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

56.538 

یک میلیارد و 518 میلیون و 335 هزارتومان 

اتریوم

1936 

52 میلیون و 8 هزارتومان

بایننس

262

7 میلیون و 56 هزارتومان

تتر

1

26 هزار و 860 تومان

ریپل

 0.522

14 هزار و 24 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین