کیا K۸؛ سدان نیمه لوکس

کیا K۸ احتمالا در بهار ۲۰۲۱ رونمایی می‌شود. این محصول ابتدا در بازار کره جنوبی و مدتی بعد به بازار‌های جهان خواهد رسید.
کد خبر: ۹۰۸۸۴
بازدید : ۱۰۹۴۴
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

کادنزا یکی از محصولات کیا موتورز است که بواسطه حضور نسل اول آن در خیابان‌های کشورمان برای مخاطب کاملا شناخته شده، است.

نسل اول در سال ۲۰۰۹ روی خط تولید قرار گرفت و تا ۲۰۱۶ فعال بود. از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ تولید نسل دوم ادامه داشته، اما اخیر تصاویری از یک محصول جدید با نام K۸ منتشر شده که با توجه به اطلاعات موجود جانشین کادنزا در خط تولید کمپانی کره‌ای خواهد بود.

به اعتقاد کارشناسان و با توجه به آمار موجود، کاهش فروش کادنزا دلیل معرفی یک محصول جدید بوده تا شوک حاصل از این تغییرات موجب موفقیت سدان نیمه لوکس K۸ باشد. این سدان در مقایسه با مدل قبلی افزایش ابعاد داشته و در طول به ۵۰۱۵ میلیمتر رسیده است.

هنوز در رابطه با بخش فنی اطلاعات دقیقی منتشر نشده است، اما از منظر طراحی بویژه در قسمت دماغه بسیار مدرن‌تر و جذاب‌تر از مدل‌های کادنزا به نظر می‌رسد. استفاده از الگوی لوزی مانند در قسمت گریل (جلوپنجره) و هودلاین‌های (خط روی درپوش موتور) بسیار اثر گذار به همراه چراغ‌های اصلی مرموز موجب شده تا شانس موفقیت این محصول کیا در بازار جهانی افزایش یابد.

کیا K۸ احتمالا در بهار ۲۰۲۱ رونمایی می‌شود. این محصول ابتدا در بازار کره جنوبی و مدتی بعد به بازار‌های جهان خواهد رسید. هم اکنون قیمت کیا کادنزا ۲۰۲۰ در بازار آمریکا، با پیشرانه ۳.۳ لیتری ۲۹۰ اسب بخاری حدود ۳۹ هزار دلار قیمت دارد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه