نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۴۸ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۹۸۱ هزارتومان فروخته شد. البته برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۸۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۳۳۵ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۹۹۰
بازدید : ۴۰۰۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۰۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهشی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲۱ دهم درصد تا ۰.۶۶ درصد مثبت را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۴۸ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۹۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۵۷۵ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۱۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۶۶ درصد افزایش به چهار میلیون و ۷۵۷ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۰.۵۵ درصدی به یک میلیون و ۹۷ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۸۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۳۳۵ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۲۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۶۶۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۲۲۰ تومان و ۲۴ هزار و ۷۲۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۳۰۱  تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۷۰۱ به خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز به ترتیب با کاهش و افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۹۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵۳۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۷۵ تومان و ۳ هزار و ۵۱۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۶ هزارتومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار و ۷۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین