هواشناسی ایران، امروز ۹۹/۱۲/۱۱

با توجه به نقشه‌های پیش بینی هواشناسی ایران، امروز ۱۱ اسفندماه تا اواخر وقت با تقویت سامانه بارشی برای استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ارتفاعات جنوب غرب اصفهان و ارتفاعات شرق خوزستان بارش برف و باران رخ خواهد داد.
کد خبر: ۹۱۱۵۵
بازدید : ۴۸۹۵
۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
فرادید| امروز ۱۱ اسفندماه بر اساس هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران برای تهران و کرج پایداری در جو و سکون هوا و در نتیجه افزایش غلظت آلاینده‌ها پیش بینی می‌شود.

با توجه به این شرایط، پتانسیل رشد شاخص کیفیت هوا تا شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس و احتمال رشد شاخص برای تمام گروه‌ها وجود دارد.

توصیه میشود هم وطنانمان از تردد‌های غیر ضرور، بویژه سالمندان، کودکان و افراد با سابقه بیماری و ریوی پرهیز کنند و در فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز احتیاط لازم را به جا بیاورند.

به گزارش فرادید به نقل از سازمان هواشناسی ایران؛ همچنین از امروز تا اواخر وقت با تقویت سامانه بارشی برای استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ارتفاعات جنوب غرب اصفهان و ارتفاعات شرق خوزستان بارش برف و باران رخ خواهد داد.

در مناطق ذکر شده، بارش برف، کاهش دما و یخبندان، رخداد مه و کاهش دید افقی، در مناطق کوهستانی کولاک برف در دور از انتظار نخواهد بود.

در اثر فعالیت این سامانه احتمال اختلال در تردد، پدیده مه، کاهش دید، تاخیر یا لغو پروازها، کولاک در گردنه‌های برفگیر و کوهستانی، احتمال رخداد بهمن در مناطق مستعد، لغزندگی و کولاک برف در جاده‌ها به ویژه جاده‌های روستایی وجود دارد.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین