تجاوزهای سریالی راننده به زنان مسافر

وقتی از نیت شوم او باخبر شدم، با راننده پراید درگیر شدم. حتی گوش او را هم گاز گرفتم و او مجروح شد، اما او دست‌بردار نبود. درنهایت مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. به هر طریقی که بود پس از اجرای نقشه سیاهش، موفق شدم از دست او رها شوم و فرار کنم.
کد خبر: ۹۱۴۰۰
بازدید : ۱۱۰۶۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۶
راننده متجاوز
 

تهدید، ضرب‌وشتم و در نهایت تجاوز؛ این‌ها در لیست تبهکاری‌های راننده یک پراید سفید است. راننده‌ای که تا الان دو زن جوان از او به اتهام تجاوز شکایت کرده‌اند.

این مرد در تحقیقات کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ بازداشت شد. درحال حاضر تحقیقات درخصوص شناسایی شکات دیگر این راننده متجاوز ادامه دارد.

ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه شامگاه ۳۰ آبان امسال نخستین شاکی به پلیس مراجعه کرد و این پرونده پیش روی ماموران قرار گرفت. شاکی مرد ۳۸ ساله‌ای بود که از ربوده شدن همسرش خبر می‌داد. او درباره جزئیات این آدم‌ربایی گفت: «همسرم برای دیدن مادرش خانه را ترک کرد. من تصور می‌کردم که او در خانه مادرش است.
 
تا اینکه او با من تماس گرفت. با تماس او، متوجه حقیقت تلخی شدم. او از ربوده شدنش توسط فرد ناشناسی خبر داد. بعد هم تماس قطع شد. هرچه با تلفن همراه همسرم تماس گرفتم خاموش بود. برای همین بلافاصله به پلیس مراجعه کردم تا این موضوع را پیگیری کنم.»

روایت یک جنایت سیاه

با شکایت مرد جوان، پرونده‌ای در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد. تحقیقات برای دستگیری آدم‌ربایان و آزادی گروگان آغاز شد. درحالی‌که تجسس‌ها در این خصوص ادامه داشت، زن جوان به خانه برگشت. او راز جنایتی سیاه را برملا کرد.

این زن درحالی‌که مضطرب و پریشان بود، جزئیات اتفاق هولناکی که برایش رخ داده بود را روایت کرد: «عصر بود که خانه خودمان را ترک کردم. می‌خواستم به خانه مادرم بروم. در راه رفتن به خانه مادرم بودم که ناگهان خودروی پراید سفید رنگی در مقابلم توقف کرد. راننده از خودرو پیاده شد.
 
شروع به کتک زدن من کرد. او مرا کشان‌کشان به داخل خودروی خود برد. هوا تاریک بود و من هم در خیابان خلوتی درحال عبور بودم. به همین دلیل کسی متوجه من نشد. بعد از اینکه آن مرد، مرا سوار خودروی خود کرد راه افتاد. هر چه التماسش کردم که مرا رها کند، به حرف‌هایم توجه نکرد.
 
او مرا مدام تهدید می‌کرد. درنهایت هم در محلی خلوت توقف کرد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. بعد هم مرا همانجا رها کرد و متواری شد.»

سرنخی از مرد متجاوز

زن جوان در ادامه تحقیقات گفت: «با آنکه شرایط خوبی نداشتم، اما موفق شدم شماره پلاک خودرو را حفظ کنم، اما، چون هوا تاریک بود و من هم به‌شدت ترسیده بودم به خوبی نتوانستم شماره‌ها را بخوانم. روی چند عدد شک دارم.»

با این جزئیات تحقیقات روی این پرونده حساس ادامه یافت. این درحالی بود که پزشکی قانونی تأیید کرد که زن جوان مورد ضرب و جرح و آزار و اذیت قرار گرفته است. همچنین کارآگاهان به سراغ دوربین‌های مداربسته اطراف محل آدم‌ربایی رفتند. دوربین‌ها لحظاتی که مرد پراید سوار با تهدید زن جوان را سوار خودرو و به او تجاوز کرده بود را ضبط کرده بودند.

در گام بعدی زن جوان به دایره چهره‌نگاری پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد. برای شناسایی مرد پراید سوار با این احتمال که او از افراد سابقه‌دار پلیس آگاهی است، تصاویر متهمان سابقه‌دار اداره آگاهی به او نشان داده شد.

گرچه شماره‌هایی که زن جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داده بود کامل نبود، اما کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت شماره‌ها را در کنار هم قرار دادند. آن‌ها همه خودرو‌های پراید سفید رنگی که شماره‌های آن‌ها با شماره‌هایی که زن جوان برداشته بود هماهنگی داشت را شناسایی کردند.

دومین شاکی

در حالی که تحقیقات در این خصوص ادامه داشت کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با شکایتی مشابه مواجه شدند. زن جوان دیگری روز ۱۵ بهمن امسال به اداره آگاهی رفته و از ربوده شدن و آزار و اذیتش شکایت کرد.

او در باره جزئیات این ماجرا به ماموران پلیس گفت: «ساعت ۶: ۴۵ بعدازظهر ۱۲ آذر امسال در جنوب غرب تهران سوار خودروی پراید سفید رنگ شدم، اما پس از طی مسافتی راننده تغییر مسیر داد و در خیابانی تاریک و خلوت توقف کرد.
 
وقتی از نیت شوم او باخبر شدم، با راننده پراید درگیر شدم. حتی گوش او را هم گاز گرفتم و او مجروح شد، اما او دست‌بردار نبود. درنهایت مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. به هر طریقی که بود پس از اجرای نقشه سیاهش، موفق شدم از دست او رها شوم و فرار کنم.
 
با سروصدای من چند نفری متوجه شده و تا آمدند خودشان را به راننده شیطان‌صفت برسانند او متواری شد، اما به کمک آن‌ها موفق شدم شماره پلاک خودرو را یادداشت کنم.»

بازداشت متجاوز متواری

با اطلاعاتی که دومین شاکی در اختیار تیم تحقیق قرار داد، مشخصات مالک خودرو شناسایی شد. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که خودروی پراید در اختیار پسر خاله صاحب خودرو است.

سرهنگ کارآگاه «مرتضی نثاری» با اعلام خبر دستگیری راننده شیطان‌صفت، گفت: «با شناسایی هویت متهم و پس از هماهنگی‌های قضائی با بازپرس دادسرای امور جنایی تهران، ۱۴ اسفند، مرد جوان در خانه‌اش در شرق تهران در عملیاتی غافلگیرانه بازداشت شد.
 
متهم پس از انتقال به اداره آگاهی به جرم خود اعتراف کرد. تحقیقات برای شناسایی سایر جرایم احتمالی متهم جوان از سوی کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه دارد.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۱۴
2
0
عملكرد پليس در دستگيري اين ارذل و اوباش بسيار ضعيف است . بطوريكه آنها پس از چندين جرم و تجاوز دستگير مي شوند.
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین