قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۹

قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۸۸۹ دلار رسیده که معادل ۴۷ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان است. قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۶۰ هزار و ۸۱۷ معادل یک میلیارد و ۵۲۴ میلیون و ۶۸۳ هزارتومان رسیده است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۵ سنت معادل ۱۱ هزار و ۳۶۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۳ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۷۰ دلار معادل ۶ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۱۶۲۹
بازدید : ۴۶۴۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز شنبه ۲۳ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۶۰ هزار و ۸۱۷ معادل یک میلیارد و ۵۲۴ میلیون و ۶۸۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۸۸۹ دلار رسیده است که معادل ۴۷ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۵ سنت معادل ۱۱ هزار و ۳۶۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۳ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۷۰ دلار معادل ۶ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۱۰۱۴ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۶۶ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش ازاین در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۳۷ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۱۷ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۱ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۰۴ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۳۰ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۳۰ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۴۵ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۸ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۸ میلیارد و ۲۴۳ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۹ میلیارد و ۳۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:55

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

60.817 

یک میلیارد و 524 میلیون و 683 هزارتومان 

اتریوم

1889

47 میلیون و 370 هزارتومان

بایننس

270

6 میلیون و 775 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 63 تومان

ریپل

 0.453

11 هزار و 361 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین