قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۵ هزار و ۹۶۴ معادل یک میلیارد و ۴۳۶ میلیون و ۵۰۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۷۷۹ دلار رسیده که معادل ۴۵ میلیون و ۶۷۳ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۷ سنت معادل ۱۲ هزار و ۱۲۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۶۸ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۵۴ دلار معادل ۶ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۱۷۷۳
بازدید : ۵۷۵۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۵ هزار و ۹۶۴ معادل یک میلیارد و ۴۳۶ میلیون و ۵۰۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۷۷۹ دلار رسیده که معادل ۴۵ میلیون و ۶۷۳ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۷ سنت معادل ۱۲ هزار و ۱۲۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۶۶۸ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۵۴ دلار معادل ۶ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۹۹۰ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۱۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۴۵۸ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۰۴ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۱ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۶۱ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۶۸ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۶۹ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید
که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۴۷ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۸ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۸ میلیارد و ۶۹۵ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۰ میلیارد و ۶۳۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:40

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

55.964 

یک میلیارد و 436 میلیون و 506 هزارتومان 

اتریوم

1779 

45 میلیون و 673 هزارتومان

بایننس

254 

6 میلیون و 530 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 668 تومان

ریپل

 0.472

12 هزار و 120تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین