کابین جدید ب ام و؛ وقتی راننده با خودروی خود حرف می‌زند!

ب ام و همچنین بروزرسانی جدید خود را به عنوان یک سیستم تعاملی هوشمند معرفی می‌کند، زیرا این سیستم با استفاده از ب ام و آی دی به جمع آوری اطلاعات و رویکردی‌های معمول راننده و بروزرسانی آن طی زمان می‌پردازد تا یک پروفایل کامل و کاربردی را برای مالک ب ام و آی دی ایجاد کند.
کد خبر: ۹۱۸۰۲
بازدید : ۱۰۵۲۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴

ب ام و از هشتمین نسل نرم افزار سیستم سرگرمی هوشمند کابین محصولات خود در جریان نمایشگاه CES رونمایی کرده بود. این نرم افزار با نمایشگر‌های دوگانه خمیده و چرخنده کنترلی لوکس آی درایو همراه است.

هم اکنون اطلاعات بیشتری در رابطه با این بروزرسانی کمپانی آلمانی ارائه شده که در ادامه نگاهی بدان خواهیم داشت.

در نرم افزار جدید آی درایو تمرکز ویژه‌ای بر فرمان‌های صوتی و بهبود عملکرد سیستم هوشمند با این قابلیت وجود دارد. با حضور دستیار مجازی شخصی جدید، راننده براحتی می‌تواند با سیستم ارتباط صوتی برقرار کرده و تنظیمات مدنظر خود را اعمال کند.

ب ام و همچنین بروزرسانی جدید خود را به عنوان یک سیستم تعاملی هوشمند معرفی می‌کند، زیرا این سیستم با استفاده از ب ام و آی دی به جمع آوری اطلاعات و رویکردی‌های معمول راننده و بروزرسانی آن طی زمان می‌پردازد تا یک پروفایل کامل و کاربردی را برای مالک ب ام و آی دی ایجاد کند. مواردی مانند تنظیم دمای داخل کابین، سرعت فن ها، لیست موزیک‌های مورد علاقه، تنظیمات نورپردازی و ... می‌شود.

علاوه بر این ها، ب ام و اقدام به بروزرسانی اپلیکیشن اختصاصی خود کرده که تا استفاده از تلفن هوشمند و این نرم افزار محبوبیت بیشتری بین کاربران داشته باشد. اساس بروزرسانی جدید ب ام و بر فناوری ارتباطی ۵ جی متمرکز خواهد بود.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه