هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۱/۰۷

امروز ۷ فروردین ماه ۱۴۰۰، بر اساس هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش برف برای نوار شمالی و دامنه‌های جنوبی البرز پیش بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۲۰۱۳
بازدید : ۹۱۳۷
۰۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی ایران، امروز ۷ فروردین ماه ۱۴۰۰ برای نوار شمالی و دامنه‌های جنوبی البرز، بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می‌شود.

شدت بارش در شمال خراسان رضوی، خراسان شمالی و پاره‌ای از مناطق شمال غرب خواهد بود.

یکشنبه بارش در مازندران، گلستان، خراسان شمالی و نیمه شمالی خراسان رضوی ادامه خواهد داشت.
 
دوشنبه شمال آذربایجان شرقی، اردبیل و غرب سواحل دریای خزر بارش پراکنده پیش بینی می‌شود و در سایر مناطق کشورآسمان صاف و آرام می‌باشد.

به گزارش فرادید؛ روز سه شنبه برای غالب مناطق کشور جوی پایدار پیش بینی می‌شود. طی روز‌های شنبه ویکشنبه در شمال غرب و سواحل دریای خزر و یکشنبه در شمال شرق، شرق و دامنه‌های جنوبی البرز کاهش محسوس دما بین ۷ تا ۱۲ درجه پیش بینی می‌شود.

قابل ذکر است طی روز‌های شنبه و یکشنبه در برخی نقاط شرق، جنوب شرق و مرکز کشور وزش باد شدید رخ خواهد داد که در مناطق مستعد سبب ایجاد گرد وخاک نیزخواهد شد.

یکشنبه و دوشنبه خلیج فارس و دریای خزر وطوفانی می‌باشند. روز چهارشنبه برای مناطقی از غرب، شمال غرب و دامنه‌های البرز مرکزی بارش پیش بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین