قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۵۸ هزار و ۹۲۶ دلار معادل یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون و ۹۰۱ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۲۸ دلار رسیده که معادل ۵۵ میلیون و ۲۸۷ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۸۹ سنت معادل ۲۳ هزار و ۳۳۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۹۸۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۷۵ دلار معادل ۹ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۳۱۷
بازدید : ۴۱۵۴
۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر امروز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۵۸ هزار و ۹۲۶ دلار معادل یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون و ۹۰۱ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۲۸ دلار رسیده که معادل ۵۵ میلیون و ۲۸۷ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۸۹ سنت معادل ۲۳ هزار و ۳۳۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۹۸۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۳۷۵ دلار معادل ۹ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۷۵۲ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۵۴ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۳۳۶ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۴۵ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۸ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۵۲۷ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۳۵۲ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۳۵۲ هزار واحد خواهد بود.

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت و در حال حاضر نیز به ۸۹ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۳ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۲ میلیارد و ۹۹۰ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۳ میلیارد و ۶۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

58.926 

یک میلیارد و 530 میلیون و 901 هزارتومان 

اتریوم

2128

55 میلیون و 287 هزارتومان

بایننس

375

9 میلیون و 749 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 980 تومان

ریپل

 0.898

23 هزار و 338 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین