قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۷ هزار و ۰۴۶ دلار معادل یک میلیارد و ۵۱۸ میلیون و ۲۱۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۲۱ دلار رسیده که معادل ۵۳ میلیون و ۸۰۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۹۳ سنت معادل ۲۴ هزار و ۸۸۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۶۴۲ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۴۰۳ دلار معادل ۱۰ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۴۲۰
بازدید : ۴۷۸۳
۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۵۷ هزار و ۰۴۶ دلار معادل یک میلیارد و ۵۱۸ میلیون و ۲۱۶ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۰۲۱ دلار رسیده که معادل ۵۳ میلیون و ۸۰۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۹۳ سنت معادل ۲۴ هزار و ۸۸۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۶۴۲ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۴۰۳ دلار معادل ۱۰ میلیون و ۷۳۰ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۶۸۰ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۰۰ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۰۷۸ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۳۳ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۰ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۳۹ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۳۶۶ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۳۶۶ هزار واحد خواهد بود.

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت و در حال حاضر نیز به ۹۳ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۳ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۳ میلیارد و ۶۳۹ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۵ میلیارد و ۸۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:40

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

57.046 

یک میلیارد و 518 میلیون و 216 هزارتومان 

اتریوم

2021

53 میلیون و 806 هزارتومان

بایننس

403

10 میلیون و 730 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 642 تومان

ریپل

0.934

24 هزار و 880 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین