نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۰.۲۴ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) بدون تغییر قیمت به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۷۹ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز غروب در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۹۷۰ تومان رسید.
کد خبر: ۹۲۵۲۶
بازدید : ۴۳۵۵
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه 22 فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۴۳ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۵ تا ۲.۲۱ درصد منفی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با ۰.۲۴ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۷۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) بدون تغییر قیمت به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۳۰۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۰۹ درصد کاهش به چهار میلیون و ۴۸۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۰۵ درصدی به یک میلیون و ۳۵ هزار تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز غروب در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۹۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۱۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۶۳۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۸۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۵۶۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار با افزایش قیمت و قیمت یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۲۸۸ تومان و ۲۳ هزار و ۸۰۷ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۳۸۱ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۸۱۹ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۸۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۶۰ تومان و ۳ هزار و ۳۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین