قیمت روز بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

قیمت روز بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۶۰ هزار و ۲۳۴ دلار معادل یک میلیارد و ۵۶۳ میلیون و ۶۷۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۵۶ دلار رسیده که معادل ۵۵ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۳۵ سنت معادل ۳۵ هزار و ۱۷۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۹۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۶۶ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۶۹۷ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۵۵۶
بازدید : ۴۲۰۱
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲
قیمت روز بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۶۰ هزار و ۲۳۴ دلار معادل یک میلیارد و ۵۶۳ میلیون و ۶۷۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۵۶ دلار رسیده که معادل ۵۵ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۳۵ سنت معادل ۳۵ هزار و ۱۷۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۵ هزار و ۹۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۶۶ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۶۹۷ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۷۸۲ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۴۲۸ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۲۷۴ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۴۶ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۲ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۶۳ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۴۲۰ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۴۲۰ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۳۵ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۴ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۴ میلیارد و ۴۴۹ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۵ میلیارد و ۸۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:20

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

60.234

یک میلیارد و 563 میلیون و 673 هزارتومان 

اتریوم

2156

55 میلیون و 994 هزارتومان

بایننس

566

14 میلیون و 697 هزار تومان

تتر

1

25 هزار و 960 تومان

ریپل

1.35

35 هزار و 173 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین