قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۶ هزار و ۹۸۰ دلار معادل یک میلیارد و ۵۱۹ میلیون و ۶۵۴ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۲۶۶ دلار رسیده که معادل ۶۰ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۵۱ دلار معادل ۴۰ هزار و ۲۸۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۶۷۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۲۵ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۱۳ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۲۸۳۰
بازدید : ۴۳۸۳
۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷
قیمت دلاری بیت کوین، اتریوم و تتر به تومان دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسید، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۶ هزار و ۹۸۰ دلار معادل یک میلیارد و ۵۱۹ میلیون و ۶۵۴ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۲۶۶ دلار رسیده که معادل ۶۰ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۵۱ دلار معادل ۴۰ هزار و ۲۸۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۶۷۴ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۵۲۵ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۱۳ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۶۸۴ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۶۵ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۱۲۱ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۶۱ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۲۳ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۹۷ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۵۲۸ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۵۲۸ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۵۱ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۸ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۸ میلیارد و ۱۴۶ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۴۹ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:45

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

56.980

یک میلیارد و 519 میلیون و 654 هزارتومان 

اتریوم

2266

60 میلیون و 440 هزارتومان

بایننس

525

14 میلیون و 13 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 674 تومان

ریپل

1.51

40 هزار و 281 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین