وضعیت بازار آپارتمان تا ۲ میلیارد تومان در تهران

وضعیت بازار آپارتمان تا ۲ میلیارد تومان در تهران

خریدارانی که صرفا به خرید واحد مسکونی نوساز تمایل دارند نیز هر چند انگشت‌شمار، اما می‌توانند واحد‌های نوساز با قیمت حدودی کمتر از ۲ میلیارد تومان را بیابند.
کد خبر: ۹۲۹۵۹
بازدید : ۴۹۸۵
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۴

بازار املاک محله‌های مختلف شهر تهران با قیمت پیشنهادی تا سقف ۲ میلیارد تومان بررسی شد.فایل‌های عرضه شده به بنگاه‌های املاک و سامانه‌های مجازی برای فروش در محلات مختلف شهر تهران به لحاظ قیمتی نکات قابل‌توجهی را نشان می‌دهد.

بررسی واحد‌های مسکونی عرضه شده به بازار برای فروش در آغاز دومین ماه از فصل بهار ۱۴۰۰، حاکی از آن است که تا حدودی حجم فایل‌ها نسبت به دو هفته پایانی فروردین افزایش پیدا کرده است.

جالب آنکه برخلاف تصور ابتدایی بخشی از خریداران که در حال حاضر امکان خرید واحدمسکونی با قیمت کمتر از ۲ میلیارد تومان در مناطق مختلف تهران وجود ندارد، اتفاقا در مناطقی از پایتخت تعداد فایل‌هایی با این ویژگی قیمتی کم نیستند. آن‌طور که مشخص است بخش عمده این فایل‌ها در نیمه جنوبی و جنوب شرق تهران واقع شده‌اند.

نکته مهم دیگر آنکه اگرچه بخش عمده این واحد‌های مسکونی با عمربنای بین ۱۰ تا ۲۰ هستند، اما خریدارانی که صرفا به خرید واحد مسکونی نوساز تمایل دارند نیز هر چند انگشت‌شمار، اما می‌توانند واحد‌های نوساز با قیمت حدودی کمتر از ۲ میلیارد تومان را بیابند. قیمت پیشنهادی این واحد‌های مسکونی در هر مترمربع عمدتا کمتر از میانگین قیمت مسکن در هر مترمربع در شهر تهران است.

ویژگی دیگر این فایل ها، در مورد متراژ واحد‌های مسکونی است که به طور عمده کمتر از ۹۰ مترمربع هستند.

قیمت آپارتمان
برچسب ها: قیمت آپارتمان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین