قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۴۹ هزار و ۷۷۲ دلار معادل یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون و ۱۲۱ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۸۹ دلار رسیده که معادل ۵۴ میلیون و ۱۶۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۰۵ دلار معادل ۲۵ هزار و ۹۱۷ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۷۳۶ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۴۸۹ دلار معادل ۱۲ میلیون و ۱۰۳ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۳۰۵۶
بازدید : ۳۹۴۳
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در دومین روز هفته به ۴۹ هزار و ۷۷۲ دلار معادل یک میلیارد و ۲۳۰ میلیون و ۱۲۱ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۲۱۸۹ دلار رسیده که معادل ۵۴ میلیون و ۱۶۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۰۵ دلار معادل ۲۵ هزار و ۹۱۷ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۷۳۶ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۴۸۹ دلار معادل ۱۲ میلیون و ۱۰۳ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۵۷ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۷۹ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۰۵۵ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۲۵۳ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۳۴ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۵۵ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۶۰۹ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۶۰۹ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۰۵ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۴۹ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۴۹ میلیارد و ۴۳۱ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۱ میلیارد و ۸۶۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۴ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

49.772

یک میلیارد و 230 میلیون و 121 هزارتومان 

اتریوم

2189

54 میلیون و 169 هزارتومان

بایننس

489

12 میلیون و 103هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 736 تومان

ریپل

1.05

25 هزار و 917تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین