قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۲/۰۷

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۲/۰۷

امروز ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، قیمت بیت کوین با ۹.۷۶ درصد افزایش به ۵۳,۳۴۹ دلار معادل ۱,۲۱۸,۴۲۴,۰۰۰ تومان رسید.
کد خبر: ۹۳۱۲۴
بازدید : ۴۵۶۸
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۵:۵۴
بیت کوین
 
فرادید| بیت کوین در کانال صعودی قرار گرفت. قیمت بیت کوین امروز ۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ با ثبت افزایش ۹.۷۶ درصد به ۵۳,۳۴۹ دلار معادل ۱,۲۱۸,۴۲۴,۰۰۰ تومان رسید.

هفته گذشته، بیت کوین برای اولین بار از اوایل ماه مارس (اردیبهشت) پس از افزایش پیشنهادی مالیات بر افزایش سرمایه از سوی رئیس جمهور آمریکا، جو بیدن، منجر به موج فروش، زیر ۵۰ هزار دلار سقوط کرد. کل بازار رمزنگاری بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار ارزش در یک روز ضرر کرد.

اما خبر ورود بزرگ‌ترین بانک آمریکایی به بازار بیتکوین باعث صعود جدید رمزارز‌ها شد. برخی از منابع آگاه گفته اند بانک جی پی مورگان در حال بررسی مکان معرفی صندوق‌های سرمایه گذاری مبتنی بر بیت کوین به مشتریان خاص خود است. ورود بزرگ‌ترین بانک آمریکایی به عرصه ارز‌های دیجیتالی می‌تواند موجی از ورود جریان‌ای تازه سرمایه گذاری به این بازار را همراه داشته باشد.
 
به گزارش فرادید؛ پیشتر امکان انتقال وجه بر بستر بلاک چین برای تراکنش‌های بین بانکی داخلی در برخی از حساب‌های جی پی مورگان به صورت آزمایشی فراهم شده بود.

همچنین این بار کمپانی Camping World، بزرگترین فروشنده کاروان و کمپر‌های مسافرتی و تفریحی در ایالات متحده، پس ازهمکاری با بیت پی (BitPay)، درگاه پرداخت ارز‌های دیجیتال، شروع به پذیرش بیت کوین، اتریوم و چندین ارز رمزپایه دیگر کرد.

علی رغم اندک بهبودی که روز‌های آخر هفته در قیمت این ارز مشاهده شد، بیت کوین موفق نشد زیان‌های وارد شده را کامل جبران کند. آخرین ریجکت قیمت، این ارز رمزنگاری شده را دوباره به پایین کشاند. به این ترتیب، BTC با افتی بیش از ۳۰۰۰ دلار روبرو شد و به ۴۷۰۰۰ دلار رسید. این پایین‌ترین سطح قیمت از اوایل ماه مارس (اسفند) تاکنون می‌باشد.

با این حال، در این مرحله گاو‌ها کنترل را به دست گرفتند و بیت کوین را به سمت سطوح بالاتر هدایت کردند. سرانجام در عرض چند ساعت، این دارایی به بالای ۵۰۰۰۰ دلار و به حدود ۵۳۰۰۰ دلار رسید. با این افزایش چشمگیر، ارزش بازار BTC دوباره به مارک ۱ تریلیون دلار نزدیک شد. با این وجود، چیرگی این ارز بر بازار رمزنگاری همچنان حدود ۵۰ ٪ است که کمترین میزان آن در ۳۳ ماه گذشته می‌باشد.

از سوی دیگر سقوط اخیر بیت کوین با فشار فروش وارد شده از سوی نهنگ‌های کوچک تا متوسط همراه شد. این نهنگ‌ها بین ۱۰۰ تا ۱ میلیون دلار بیت کوین را در بازار ریختند. با این حال، نشانه مثبت این است که نهنگ‌های بزرگتر در این دوره همچنان مشغول انباشت این دارایی بوده اند.

در حالی که چشم انداز صعودی بلند مدت بیت کوین همچنان به قوت خود باقی مانده است، اما احتمالاً در کوتاه مدت شاهد افت قیمت دیگری خواهیم بود. به طور کلی، تا زمانی که سرمایه گذاران خرد شکست را نپذیرند و حالت ترس بازار‌ها را دربرنگیرد، این روند اصلاحی احتمالاً پایان نمی‌یابد.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال در بازار
 
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین