نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۰.۵۸ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان فروخته شد. همچنین نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۷۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۷۵ تومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۳۱۶۳
بازدید : ۴۸۹۹
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه سه‌شنبه 7 اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۱ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۳ تا ۱.۴۱ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۵۸ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۵۹۵ هزار تومان و ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۱ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۴۹ درصد افزایش به چهار میلیون و ۳۲۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۴۷ درصدی به ۹۹۸ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۷۵۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم با کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۷۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۶۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۵۲۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۲۹۹ تومان و ۲۲ هزار و ۸۳۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۹۷۷ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۴۲۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۴۶۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۷۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۴۴۵ تومان و ۲ هزار و ۸۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۲۶۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و سه هزار و ۶۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین