حذف خودکار پیام، قابلیت جدید واتس‌اپ

حذف خودکار پیام، قابلیت جدید واتس‌اپ

اکنون، در تنظیمات واتس آپ، می‌توانید پس از تنها ۷ روز پیام را به صورت خودکار حذف کنید. در آن صورت پیام‌ها هم از فرستنده و هم از گیرنده پاک می‌شود.
کد خبر: ۹۳۱۷۵
بازدید : ۸۳۵۲
۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۴
حذف خودکار پیام
 

شبکه پیام رسان واتس آپ، عملکرد مهمی را برای حذف پیام‌ها ایجاد کرده است.

توسعه دهندگان پیام رسان محبوب واتس آپ در حال تغییر روی گزینه حذف خودکار پیام‌ها هستند. به کاربران این گزینه پیشنهاد می‌شود که ۲۴ ساعت پس از ارسال پیام، این پیام‌ها به طور اتوماتیک حذف شود. این ویژگی در هر دو چت تک و گروهی در دسترس خواهد بود.

اکنون، در تنظیمات واتس آپ، می‌توانید پس از تنها ۷ روز پیام را به صورت خودکار حذف کنید. در آن صورت پیام‌ها هم از فرستنده و هم از گیرنده پاک می‌شود. این ویژگی هنوز در حال آزمایش است. در به روزرسانی آینده برنامه واتس اپ احتمالا این امکان ایجاد خواهد شد.

پیش از این در خبر‌ها آمده بود که پیام رسان واتس اپ در حال کار بر روی گزینه‌ای است که امکان سرعت بخشیدن به پیام‌های صوتی را فراهم می‌کند که می‌توان به وسیله آن پیام‌های صوتی را با سرعتی دوبرابر از حالت عادی گوش داد و این گزینه هنگام گوش دادن به صحبت‌های طولانی می‌تواند بسیار مفید واقع شود.

هنوز اطلاعات بیشتری درباره نحوه اجرای این گزینه جدید در دسترس نیست، اما مشخص شده که که این عملکرد در حال توسعه است و احتمالا قرار گرفتن این گزینه در نسخه‌های اندروید و آی او اس چند ماه طول بکشد.
 
منبع: اسپوتنیک
برچسب ها: واتس اپ پیام
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین