قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۵۵ هزار و ۶۲۴ دلار معادل یک میلیارد و ۳۲۳ میلیون و ۸۴۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۹۶۲ دلار رسیده که معادل ۹۴ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۳ دلار معادل ۳۴ هزار و ۱۰۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.
کد خبر: ۹۳۶۶۹
بازدید : ۱۰۷۸
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۵۵ هزار و ۶۲۴ دلار معادل یک میلیارد و ۳۲۳ میلیون و ۸۴۳ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۹۶۲ دلار رسیده که معادل ۹۴ میلیون و ۲۹۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۴۳ دلار معادل ۳۴ هزار و ۱۰۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۵۰ دلار معادل ۱۵ میلیون و ۴۷۴ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۳۹ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۵۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۲۰۰۰ درصدی توانسته تا کانال ۴۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۴۷۲ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۸۶ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۷۵۸ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۸۱۲ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۸۱۲ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۴۳ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۶ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۶ میلیارد و ۵۱۷ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۸ میلیارد و ۴۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۱ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 11:30

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

55.624

یک میلیارد و 323 میلیون و  843 هزارتومان 

اتریوم

3962

94 میلیون و 299 هزارتومان

بایننس

650

15 میلیون و 474 هزار تومان

تتر

1

23 هزار و 800 تومان

ریپل

1.43

34 هزار و 108 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین