نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۷ هزار و ۴۴۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۲.۱۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۲.۰۶ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۸۹۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۳۷۳۲
بازدید : ۱۶۵۰
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۲۵ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۹ تا ۷.۳۲ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۲.۱۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۲.۰۶ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۸۹۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۵۷۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۰۰ تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۲.۹۸ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۳۱۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۲.۸۸ درصدی به ۹۹۸ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۷ هزار و ۴۴۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۷ هزار و ۳۵۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۲ هزار ۵۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۷ هزار و ۲۹۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۷ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار با کاهش و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۱ هزار و ۹۸۱ تومان و ۲۱ هزار و ۵۴۸ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۶ هزار و ۴۵۰ تومان فروش و با نرخ ۲۵ هزار و ۹۲۶ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۱۶۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۱۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۱۰۵ تومان و ۲ هزار و ۷۰۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه