واکسیناسیون زودهنگام ۳۰۰۰ نفر در صداوسیما!

واکسیناسیون زودهنگام ۳۰۰۰ نفر در صداوسیما!

اکنون واکسیناسیون ایرانیان بالای ۷۵ سال در حال انجام است و از فردا، شنبه اول خرداد نیز افراد بالای ۷۰ سال با ثبت‌نام در سامانه و دریافت نوبت می‌توانند واکسن بزنند
کد خبر: ۹۳۹۹۴
بازدید : ۱۴۷۸
۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۰

واکسیناسیون

مقامات وزارت بهداشت واکسیناسیون زودهنگام تعدادی از کارکنان صداوسیما را تائید کردند.

کیانوش جهانپور رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت در پاسخ به توییتی از واکسینه شدن ۳ هزار نفر از اهالی صداوسیما از جمله خبرنگار و تصویربردار و عوامل فنی خبر داد.

او در توئیت خود نوشت: "مصوبه ستاد ملی کرونا است برای عوامل درگیر در انتخابات. از جمله ۳۰۰۰ نفر مشمول آن در صدا و سیما هستند، از خبرنگار و تصویربردار تا عوامل فنی. "

همچنین «رئیسی» سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد آن دسته از کارکنان صداوسیما که درگیر انتخابات هستند و قرار است ساعت‌ها در ساختمان سازمان که از نظر تهویه هم وضعیت نامناسبی دارد کار کنند، واکسن کرونا را تزریق می‌کنند و تعداد این افراد هم بسیار محدود است.

رئیسی پیشتر اعلام کرده بود واکسیناسیون خبرنگاران در فاز سه صورت می‌گیرد و خبرنگاران میدانی و خبرنگارانی که در نشست‌ها و برنامه‌های خبری حضور پیدا می‌کنند و مصاحبه نزدیک با افراد انجام می‌دهند در فاز سوم اولویت واکسیناسیون کرونا قرار دارند.

این تصمیم و اقدام با واکنش‌های تندی در شبکه‌های اجتماعی همراه بوده و بسیاری از آن انتقاد کرده اند. اکنون واکسیناسیون ایرانیان بالای ۷۵ سال در حال انجام است و از فردا، شنبه اول خرداد نیز افراد بالای ۷۰ سال با ثبت‌نام در سامانه و دریافت نوبت می‌توانند واکسن بزنند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!
زندان برای زوج‌های در آستانه طلاق

راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!

اسرار خانه‌های هیتلر
از صحنه‌های خودکشی تا اقدام به ترور

اسرار خانه‌های هیتلر

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی
چرا قلب یکباره می‌ایستد؟

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی