قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۳

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۳

قیمت بیت کوین امروز ۳ خرداد ماه با ثبت کاهش ۷.۷ درصد به ۳۵,۳۶۳ دلار معادل ۸۵۷,۶۱۶,۲۳۳ تومان رسید.
کد خبر: ۹۴۰۵۲
بازدید : ۱۰۷۲
۰۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۰
بیت کوین
 
فرادید| بیت کوین بار دیگر سقوط کرد. امروز ۳ خردادماه ۱۴۰۰، قیمت بیت کوین با ۷.۰۷ درصد کاهش به ۳۵,۳۶۳ دلار معادل ۸۵۷,۶۱۶,۲۳۳ تومان رسید.

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۷۰.۸۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۸۰.۲۱ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۴۴.۷۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۱ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

سومین هفته ماه می‌برای بازار ارز‌های دیجیتالی یک هفته کابوس وار تمام عیار بود. ریزش بیتکوین و سایر ارز‌های دیجیتالی در این هفته به حدی شدید بود که دستکم از سال ۲۰۱۷ بدین سو هیچ گاه مشاهده نشده بود.

سقوط ۴۰ درصدی قیمت بیت کوین نسبت به اوج تاریخی خود باعث شده است تا بسیاری از تحلیل‌گران دیدگاه‌هایی متفاوت و عمدتاً ضد و نقیض نسبت به روند فعلی این ارز دیجیتال داشته باشند. در عین حال که برخی می‌گویند روند صعودی دست نخورده باقی مانده است، برخی دیگر معتقدند بیت کوین وارد روند نزولی شده است.

بعضی از تحلیل‌گران با تکیه بر شاخص‌های مختلف، عنوان می‌کنند که ۳۰،۰۰۰ دلار کف قیمت بوده است. برخی دیگر می‌گویند ناتوانی این ارز دیجیتال در احیای قوی پس از افزایش فروش، نشان‌دهنده آن است که احتمال سقوط بیشتر وجود دارد.

کارشناسان هشدار داده اند که تداوم روند نزولی بیت کوین روی ورود سرمایه‌های جدید به بازار تاثیر زیادی خواهد داشت و کم شدن ورودی‌های تازه بدان معنا خواهد بود که احیای بازار و بازگشت به صعود‌های تند طولانی خواهد شد.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال در بازار
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین