نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار تومان فروخته شد. قیمت سکه طرح جدید با ۰.۴۱ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۱۲۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۵۲ درصدی به قیمت ۱ میلیون و ۹۷ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۱۲۲
بازدید : ۱۰۷۱
۰۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۴
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۸۳ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۳۶ تا ۱.۳۲ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۴۱ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۱۲۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۵۲ درصدی به قیمت ۱ میلیون و ۹۷ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۸۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۵۰  هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۷۰ تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۳۶ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۴۶۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۶۲ درصدی به یک میلیون و ۳۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۲ هزار ۸۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۷ هزار و ۸۵۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار تومان و نرخ خرید ۲۷ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار با کاهش و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۲ هزار و ۳۲۱ تومان و ۲۱ هزار و ۸۷۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۴۱۲ تومان فروش و با نرخ ۲۶ هزار و ۸۶۹ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۳۵۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۵۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۳۳۰ تومان و ۲ هزار و ۷۳۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۰ هزارتومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین