قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۶

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۶

قیمت بیت کوین امروز ۶ خردادماه با ۰.۷۵ درصد کاهش به ۳۸,۲۶۱ دلار معادل ۹۲۵,۷۵۴,۹۲۴ تومان رسید.
کد خبر: ۹۴۱۸۶
بازدید : ۱۰۹۴
۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۸
بیت کوین
 
فرادید| بیت کوین همچنان در کانال ۳۸ هزار دلار نوسان دارد. امروز ۶ خراد ماه ۱۴۰۰ قیمت بیت کوین با کاهش ۰.۷۵ درصد به ۳۸,۲۶۱ دلار معادل ۹۲۵,۷۵۴,۹۲۴ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۴۰.۹۰ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۲ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

ناتوانی بیت کوین در حرکت به سوی سطوح بالاتر دیدگاه جریان کاهشی را تقویت کرد. از دید ناظران تصمیم دولت‌های مانند چین، امریکا، ترکیه و حتی ایران برای محدودیت گذاشتن در رمزنگاری روند این بازار را با ابهام روبرو کرده است.

بیت کوین طی چند هفته گذشته اصلاحات زیادی را تجربه کرده است. آخرین مورد این اصلاحات، روز جمعه و به دنبال ترس و عدم اطمینان ایجاد شده توسط دولت چین آغاز شد. در عرض چند ساعت پس از انتشار اخبار مرتبط با مواضع چین در خصوص ماینر‌های ارز‌های دیجیتال، بیت کوین از ۴۲۰۰۰ دلار به پایین‌ترین سطح روزانه خود در ۳۴۰۰۰ دلار سقوط کرد.

به گزارش فرادید؛ سومین هفته ماه می‌برای بازار ارز‌های دیجیتالی یک هفته کابوس وار تمام عیار بود. ریزش بیتکوین و سایر ارز‌های دیجیتالی در این هفته به حدی شدید بود که دستکم از سال ۲۰۱۷ بدین سو هیچ گاه مشاهده نشده بود.

تحلیل گران هشدار داده اند که تداوم این روند روی ورود سرمایه‌های جدید به بازار تاثیر زیادی خواهد داشت و کم شدن ورودی‌های تازه بدان معنا خواهد بود که احیای بازار و بازگشت به صعود‌های تند طولانی خواهد شد. روز‌های آخر هفته وضعیت بدتر شد و عصر یکشنبه BTC به ۳۱۰۰۰ دلار رسید. با این حال، گاو‌ها در این مرحله وارد عمل شدند و مسیر حرکت بیت کوین را معکوس کردند.

اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۴۰۰۰۰ دلاری را پشت سر بگذارد، با خطر یک اصلاح نزولی قوی روبرو می‌شود. اولین حمایت در این روند نزولی نزدیک به سطح ۳۸۲۰۰ دلار است. اولین حمایت مهم همچنان نزدیک منطقه ۳۷۰۰۰ دلاری می‌باشد. در صورت شکست نزولی قیمت زیر حمایت ۳۷۰۰۰ دلاری، در کوتاه مدت شاهد حرکت این ارز به سمت منطقه حمایتی ۳۵۰۰۰ دلاری خواهیم بود.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین