نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۴۹۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۲۹ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۱۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) بدون تغییر به قیمت ۱ میلیون و ۹۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۲۱۹
بازدید : ۱۷۹۹
۰۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۹۶ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۱ تا ۰.۳۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۲۹ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۱۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) بدون تغییر به قیمت ۱ میلیون و ۹۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۸۸۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۹۸ تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۱۳ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۵۳۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۰۷ درصدی به یک میلیون و ۴۴ هزار تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۴۹۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۶۷۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۲۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۸ هزار و ۳۴۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۲ هزار و ۶۵۲ تومان و ۲۲ هزار و ۲۰۳ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۷۲۴ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۱۷۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۳۴۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۶۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۳۲۵ تومان و ۲ هزار و ۷۴۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد

رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز