نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۲۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۶۳۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۶.۰۴ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۴.۴۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۳۰۳
بازدید : ۱۰۰۰
۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۹۰۳ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۲.۸۷ تا ۶.۰۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۶.۰۴ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۴.۴۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۱۰۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۶۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۳.۵۹ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۷۰۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۴.۱۱ درصدی به یک میلیون و ۸۹ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۲۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۶۳۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۳۱۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار ۱۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۹ هزار و ۴۸۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۶۱۴ تومان و ۲۳ هزار و ۱۴۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۱۱۰ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۵۳۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۹۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۷۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۷۵ تومان و ۲ هزار و ۸۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۴۷۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۱۷۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین