هفت راه‌کارِ آنتونی رابینز برای لمس خوشبختی
اهرم‌های خوشبختی

هفت راه‌کارِ آنتونی رابینز برای لمس خوشبختی

تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که گاهی اوقات با حداکثر توانایی‌های خود، کاری را انجام می‌دهید، اما همچنان به هدفتان نمی‌رسید؟ اکنون، آنتونی رابینز از طریق هفت راهکار موثر به شما نشان می‌دهد که چگونه باید از ویژگی‌هایی که در وجودتان هست، استفاده کنید تا هم به هدفتان، و هم به «قدرت شکل دهی به سرنوشت خود» دست یابید
کد خبر: ۹۴۴۴۳
بازدید : ۱۱۵۷
۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۴
اهرم‌های خوشبختی / هفت راه‌کار آنتونی رابینز برای لمس خوشبختی
فرادید| آیا احساس می‌کنید تاکنون به هیچ یک از خواسته‌های ارزشمندتان نرسیده اید؟ آیا توجه کرده‌اید که گاهی همه توان و تلاشتان را در مسیر دستیابی به اهداف ارزشمندتان به کار می‌برید؛ اما با این حال بازهم به هدفتان نمی‌رسید؟ چه عاملی مانع میشود تا به رویا‌های خودتان واقعیت ببخشید؟ در این گونه موقعیت‌ها بهتر است کار خودتان را با به کار گیری اهرم‌هایی ویژه آسانتر کنید. اگر میخواهید گل‌هایی زیبا را در مزرعه‌ی سرنوشتتان بکارید، این کتاب را بخوانید و راهکار‌های مطرح شده در آن را به کار ببرید.

در واقع چگونگی زندگی شما به این موضوع مربوط می‌شود که آیا به آسانی و به خوبی پذیرای احساس عدم اطمینان هستید و مشتاقانه به حیطه ناشناخته‌ها وارد می‌شوید یا خیر اگر همیشه احساس اطمینان داشته باشید؛ مثل این است که در زندان هستید. در این وضعیت اغلب برای انجام دادن کار‌ها معیار‌هایی از پیش تعیین شده دارید که می‌توانید آن‌ها را ارزیابی کنید. وقتی همه امور را ارزیابی و مدیریت می‌کنید، می‌کوشید در حد وظیفه خود و فقط در حد کفایت کار کنید. در این صورت، رشد نمی‌کنید. وقتی رشد نکنید؛ انسانی ناموفق و بی بازده خواهید بود. شور و اشتیاق شما اغلب فقط در حیطه ناشناخته‌ها برانگیخته می‌شود.

اهرم‌های خوشبختی / هفت راه‌کار آنتونی رابینز برای لمس خوشبختی
زمانتان را برای بحث کردن در این باره هدر ندهید که انسان‌های خوب باید چگونه باشند بکوشید که خودتان به راستی یکی از همین‌ها باشید. مارکوس آورلیوس اگر مطمئن بودید، هم خودتان و هم خانواده عزیزتان، در همه حال، حتی در دل بحران‌های اقتصادی، می‌توانید به خوبی به زندگی تان ادامه دهید و حتی در مسیر موفقیت مالی پیشروی کنید؛ چه احساسی داشتید؟ اگر می‌دانستید که حتی در موفقیت‌های هراس آور و فلج کننده اقتصادی می‌توانید سودآفرینی کنید؛ چه احساسی داشتید؟
 
خواندن این کتاب و به کارگیری راهکار‌های آن از یک سو به شما کمک می‌کند از فرصت‌های به وجود آمده در زمین بازی پول آفرینی تان به شیوه‌ای بهینه استفاده کنید و از سوی دیگر به شما آگاهی می‌بخشد از اشتباهاتی زیان بار بپرهیزید که مانع می‌شوند به رهایی مالی برسید. بهتر است اقدام تان را هر چه سریعتر شروع کنید. شاید چنین فرصت‌هایی تکرار نشدنی باشند.

کتاب اهرم‌های خوشبختی، اثری نوشته‌ی آنتونی رابینز است که نخستین بار در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که گاهی اوقات با حداکثر توانایی‌های خود، کاری را انجام می‌دهید، اما همچنان به هدفتان نمی‌رسید؟ اکنون، آنتونی رابینز از طریق هفت راهکار موثر به شما نشان می‌دهد که چگونه باید از ویژگی‌هایی که در وجودتان هست، استفاده کنید تا هم به هدفتان، و هم به «قدرت شکل دهی به سرنوشت خود» دست یابید.
 
کتاب اهرم‌های خوشبختی به همراه همیشگی شما تبدیل خواهد شد و می‌توانید از آن برای یافتن چیزی که واقعا در زندگی می‌خواهید، استفاده کنید. اگر به دنبال حرفه‌ای رضایت بخش تر، آزادی مالی و یا روابطی موفق‌تر هستید، کتاب اهرم‌های خوشبختی درس‌های بزرگی برای شما دارد.
اهرم‌های خوشبختی / هفت راه‌کار آنتونی رابینز برای لمس خوشبختی
آنتونی رابینز در این کتاب به ما می‌گوید: سؤال بنیادینتان را کشف کنید. سؤال‌های شما در اصل ماهیتی ناخودآگاه دارند. شما هرگز درباره سؤال بنیادینتان نیندیشیده و به آن توجه نکرده اید. به این ترتیب، تأثیر این سؤال به معنای واقعی نامحسوس است. با این حال، سؤال بنیادینتان به راستی کانون تمرکز و توجه، چگونگی احساساتتان و مسیر‌های زندگی شما را تعیین می‌کند. همه رفتار‌های بشری برمبنای باور‌های او شکل می‌گیرند. من نیز باوری را درباره بهبود بخشیدن به موقعیت‌های مختلف در سر می‌پروراندم.
 
چنین باوری سبب می‌شد من این سؤال بنیادین را برای خودم برگزینم و در موقعیت‌های مختلف به کار ببرم: چگونه می‌توانم این موقعیت یا وضعیت را در حد توانم بهبود ببخشم؟

به جای این که اجازه دهید رنج و شادی در شما تأثیر بگذارند، بیاموزید چگونه از رنج و شادی به نفع خودتان استفاده کنید. اگر چنین کاری را انجام دهید؛ شما بر زندگی تان تسلط خواهید داشت. اگر چنین کاری را انجام ندهید؛ زندگی بر شما تسلط خواهد یافت در این کتاب به یادماندنی، مطالبی را از آنتونی رابینز می‌خوانید که شاید در گذشته هرگز آن‌ها را نخوانده اید.
 
او بهترین و مؤثرترین اهرم‌ها یا راهکار‌هایی را برای شما مطرح می‌کند که تاکنون به آن‌ها پی برده است. این راهکار‌ها در واقع بهترین و بیشترین پیامد‌ها را در زمینه‌ی پیشرفت شخصی برای شما به ارمغان می‌آورند. رابینز مطالبش را به شیوه‌ای روان و صمیمی مطرح می‌کند. او همه‌ی اشتیاق، تأثیرگذاری و توانایی اش را در این زمینه به کار می‌برد.

مهاتما گاندی می‌گوید: اندیشه‌های خودتان را با دقت بررسی کنید، زیرا به سخنان شما تبدیل خواهند شد، سخنانتان را با دقت بررسی و انتخاب کنید، زیرا به کردار شما تبدیل خواهند شد. کردارتان را با دقت بررسی و ارزیابی کنید، زیرا به عادت‌های شما تبدیل خواهند شد. عادت‌های خودتان را با دقت ارزیابی کنید و قدر دان آن‌ها ها باشید، زیرا به ارزش‌های شما تبدیل خواهند شد، ارزش‌های خودتان را درک کنید و آن‌ها را به خوبی بپذیرید، زیرا به سرنوشت شما تبدیل خوهند شد با خواندن کتاب اهرم‌های خوشبختی، در قالب ۷ راهکار ساده بیاموزید که چطور برای زندگی تان هدف در نظر بگیرید و به آن برسید.

بخش‌هایی از کتاب

اهرم‌های خوشبختی / هفت راه‌کار آنتونی رابینز برای لمس خوشبختی
«وقتی از موفقیت کسی می‌رنجید، در واقع این برنامه را به مغزتان وارد می‌کنید که دستیابی به این موقعیت، بسیار بد و ناخوشایند است. شما به مغزتان آموزش می‌دهید که دستیابی به این سطح از موفقیت به منزله‌ی محروم شدن از محبت و توجه دیگران خواهد بود.»

«اگر برای دستیابی به اهداف ارزشمندتان بکوشید، اهداف ارزشمندتان نیز به سوی شما رهسپار خواهند شد. اگر برای انجام دادن برنامه ریزی‌های مفیدتان اقدام کنید، برنامه ریزی‌های مفیدتان به نفع شما پیش خواهند رفت. هر گونه اقدام و کار مفید و سازنده‌ی ما در پایان به ساختن زندگیمان می‌انجامد.»

«هدف از رویارو شدن با مشکلات گوناگون، این است که رشد کنیم. در کل باید بگویم فقط و فقط دستیابی به آرزو‌ها یا خواسته‌های ارزشمندتان، به شادی و رضایت خاطر واقعی شما نمی‌انجامد. زمانی می‌توانید شادی و رضایت خاطر واقعی را در ژرفای وجودتان احساس کنید که در مسیر تبدیل شدن به انسانی والامقام گام برمی دارید.»

درباره نویسنده

اهرم‌های خوشبختی / هفت راه‌کار آنتونی رابینز برای لمس خوشبختی
آنتونی رابینز، زاده‌ی ۲۹ فوریه‌ی ۱۹۶۰، نویسنده، کارآفرین، فعال در زمینه‌ی کار‌های انسان دوستانه و مربی سبک زندگی است. شهرت او به سبب تبلیغات، سمینار‌ها و کتاب‌های خودپروری و موفقیت است. رابینز در ۱۷ سالگی، خانه را ترک کرد. او مدتی به عنوان سرایدار ساختمان مشغول به کار شد و به دانشگاه نرفت. رابینز کار خود را قبل از بیست سالگی به عنوان ترویج کننده‌ی سمینار‌های انگیزشی جیم ران شروع کرد و در مدت کوتاهی به بیشتر آرزو‌ها و رویا‌های خود جامه‌ی عمل پوشانید. او چندین شرکت را بنیان نهاده که درآمد سالیانه شان حدود ۶ میلیارد دلار است. نام او در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در لیست ۱۰۰ نفر تأثیرگذار مجله‌ی Worth Magazine قرار گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه