نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۱۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۴۶۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۷۷ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۷۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۸ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۹۳۳
بازدید : ۴۲۵۵
۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۵۳ دلار قرار دارد. البته برخلاف با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۴۵ تا ۰.۹۸ درصدی را تجربه کردند. البته در این میان برخی از انواع سکه نیز با کاهش قیمت روبرو شدند

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۷۷ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۷۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۸ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۸۷۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۳۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۰۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۵۲ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۶۷۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۶۶ درصدی به یک میلیون و ۷۸ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۱۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۴۶۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۳۷۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۳۱۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۶۱۳ تومان و ۲۳ هزار و ۱۴۵ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۳۰۵ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۷۴۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۸۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۳۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۶۰ تومان و ۲ هزار و ۸۱۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین