نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۲۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۲۲ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۹ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۸۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۳۴۷
بازدید : ۲۸۰۲
۰۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۳
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۱ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۱ تا ۰.۵۳ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۲۲ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۹ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۶۷۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۶۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۱۳ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۵۴۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۱ درصدی به یک میلیون و ۴۹ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۱۷۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۳۸ تومان و ۲۳ هزار و ۵۶۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۶۰۶ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۴۰ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۵۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۳۵ تومان و ۲ هزار و ۷۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
اول مرغ بود یا تخم مرغ؟
پاسخ علمی به یک سوال فلسفی؛

اول مرغ بود یا تخم مرغ؟

تصاویر/ روس‌ها ۱۵۰ سال پیش این شکلی بودند
پُرتره‌های قرن ۱۹ سن پترزبورگ

تصاویر/ روس‌ها ۱۵۰ سال پیش این شکلی بودند