قتل جوان ۲۶ساله در نزاع جمعی

قتل جوان ۲۶ساله در نزاع جمعی

بررسی مأموران پلیس در محل نزاع حاکی از این بود که ۳ جوان با فردی ۲۶ساله درگیری منجر به جرح داشتند. آن‌ها پس از مجروح‌کردن او با ضربات چاقو از ناحیه قفسه سینه متواری شدند.
کد خبر: ۹۵۳۶۴
بازدید : ۲۱۳۱
۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۷

متهمین به قتل

جوانی ٢٦ساله در یک نزاع جمعی در شهرستان سرایان با ضربات چاقو به قتل رسید. ۳ متهم این جنایت کمتر از یک‌ساعت توسط پلیس دستگیر شدند.

سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی درباره جزئیات این پرونده گفت: «ساعت ۲۱ پنجم تیرماه، نزاع چند جوان در شهرستان سرایان و مجروح‌شدن یکی از طرفین نزاع به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد. بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان به محل وقوع نزاع اعزام شدند.

بررسی مأموران پلیس در محل نزاع حاکی از این بود که ۳ جوان با فردی ۲۶ساله درگیری منجر به جرح داشتند. آن‌ها پس از مجروح‌کردن او با ضربات چاقو از ناحیه قفسه سینه متواری شدند. جوان مضروب به بیمارستان منتقل شد، ولی با وجود تلاش کادر پزشکی به علت شدت جراحات وارده بر اثر اصابت چاقو به قفسه سینه جان خود را از دست داد.»

فرشید ادامه داد: «تیمی از کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی خراسان‌جنوبی با استفاده از سرنخ‌های موجود، تحقیقات گسترده‌ای را آغاز کردند. با انجام روش‌های علمی کشف جرم متهمان را شناسایی کردند. با هماهنگی مقام قضائی ۳ متهم به قتل جوان ۲۶ساله در عملیات مأموران پلیس کمتر از یکساعت از وقوع این جنایت دستگیر شدند.»
 
او با اشاره به معرفی متهمان به قتل به دادسرا و تأکید بر ریشه‌یابی اینگونه رفتار‌های هیجانی، گفت: «اغلب افراد قبل از ارتکاب چنین رفتار‌هایی به ندرت به فکر مجازات و عواقب آن هستند. باید افراد ضمن بالابردن آستانه تحمل خود از انجام رفتار مجرمانه خودداری کنند.»
برچسب ها: قتل درگیری
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین