هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۹

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۹

با توجه به هشدار‌های سازمان هواشناسی ایران، امروز ۹ تیرماه در ارتفاعات جنوب کرمان، ارتفاعات شمال هرمزگان و برخی نقاط فارس رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۷۸
بازدید : ۳۰۹۷
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸
فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی ایران از امروز ۹ تیرماه تا شنبه رگبار باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

این شرایط جوی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، مازندران، شمال خراسان رضوی و ارتفاعات و دامنه‌های البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران، سمنان و گلستان رخ خواهد داد.

به گزارش فرادید؛ این وضعیت امروز در ارتفاعات جنوب کرمان، ارتفاعات شمال هرمزگان و برخی نقاط فارس و از فردا تا شنبه در خراسان شمالی نیز پیش‌بینی می‌شود.

همچنین روز یکشنبه در شمال شرق شاهد رگبار پراکنده خواهیم بود، و دمای هوا از امروز تا جمعه در استان‌های ساحلی دریای خیز و اردبیل بین ۳ تا ۷ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد و طی این مدت دریای خزر مواج است.

طی پنج روز آینده در شرق و جنوب شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل و شرق کرمان وزش باد شدید باعث خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

آسمان تهران فردا (۱۰ تیرماه) قسمتی ابری، در بعدازظهر نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۹ سانتیگراد و طی روز جمعه نیز قسمتی ابری، در بعدازظهر نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوایی ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
خواندنی‌ها
چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟
ماجرای خواندنیِ راینهارد هایدریش؛

چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی
چگونه دردهای سینوسی را درمان کنیم؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی

خواص تره
مزایا و خواص تره

خواص تره