خانواده ستاره‌های فرانسه روی سکو به جان هم افتادند!
جنجال برای مدعی حذف شده

خانواده ستاره‌های فرانسه روی سکو به جان هم افتادند!

در حالیکه خانواده‌های دیگر بازیکنان تیم ملی فرانسه شاهد این صحنه بودند، مادر آدرین رابیوت همچنین به سمت پدر کیلیان امباپه رفته و از او خواسته در تربیت خود بازنگری کرده و اجازه ندهد فرزندش اینقدر مغرورانه رفتار کند.
کد خبر: ۹۵۴۸۲
بازدید : ۱۵۱۹
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶

به نظر می‌رسد تنش در بین بازیکنان و البته خانواده آن‌ها در اردوی تیم ملی فرانسه بالا گرفته است.

بزرگ‌ترین شگفتی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ دیشب رقم خورد و تیم ملی فرانسه در حالیکه تا دقایق پایانی ۱-۳ از حریف پیش بود، در نهایت دو گل خورده و در ضربات پنالتی حذف شد.

اما RMCSPORT مدعی شد در پایان دیدار دو تیم فرانسه و سوئیس در بخارست و در مرحله یک هشتم نهایی یورو، در سکو‌ها جر و بحثی بین مادر آدرین رابیوت و خانواده پل پوگبا و کیلیان امباپه رخ داده است.

به نظر می‌رسد مادر آدرین رابیوت از اعضای خانواده پل پوگبا سوال کرده که چگونه پل پوگبا به راحتی توپ را از دست داده و در نهایت همین اشتباه او منجر به گل سوم سوئیس و حذف تیم ملی فرانسه در ضربات پنالتی شده است.

در حالیکه خانواده‌های دیگر بازیکنان تیم ملی فرانسه شاهد این صحنه بودند، مادر آدرین رابیوت همچنین به سمت پدر کیلیان امباپه رفته و از او خواسته در تربیت خود بازنگری کرده و اجازه ندهد فرزندش اینقدر مغرورانه رفتار کند. او همچنین نسبت به عملکرد کیلیان امباپه در میدان و از دست رفتن پنالتی این بازیکن ابراز تأسف و در نهایت به خبرنگاران حاضر در صحنه نیز حمله کرده است.
 
تیم فرانسه
البته مشابه چنین تنشی در زمین بیت آدرین رابیو و پل پوگبا نیز ایجاد شد. پوگبا در دقیقه ۹۰ و پیش از به ثمر رسیدن گل تساوی سوئیس توپ را از دست داد و در نهایت همین اشتباه منجر به گل تساوس حریف شد. به محض از دست رفتن توپ، آدرین رابیوت دستانش را به نشانه اعتراض بالا آوره و به پوگبا اعتراض کرد. درگیری در حال شدت یافتن بود که دیدیه دشان را مجبور به مداخله برای آرام کردن پل پوگبا شد و ماجرا تمام شد

گفته می‌شود خانواده‌های سایر ستاره‌های فرانسوی از رفتار ورونیک رابیوت، مادر آدرین و زمان بروز این رفتار شوکه شده بودند. این در حالیست که کیلیان امباپه که پنالتی آخر را از دست داد، خودش با انتشار متنی در صفحه خود بابت رخ دادن این اتفاق ابراز ناراحتی کرده بود.
 
منبع: ورزش سه
برچسب ها: فرانسه حذف
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
راز بزرگ در پشت بدن انسان
شاهراه ارتباطی بدن را بهتر بشناسید

راز بزرگ در پشت بدن انسان

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!