نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰

رخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۳۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۱۲۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۲۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۴۶ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۴۹۹
بازدید : ۳۳۵۵
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۵۸ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهشی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۳ تا ۰.۶۹ درصدی را تجربه کردند. البته بخشی از انواع سکه‌ها نیز با کاهش قیمت مواجه شدند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۲۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۴۶ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۸۳۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۴۱ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۶۳۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۶۹ درصدی به یک میلیون و ۷۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۳۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۱۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۹۸۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۲۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۹۷۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۹۲۳ تومان و ۲۴ هزار و ۴۲۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نسبتا بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۲۴۹ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۶۷۰ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۹۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۷۵ تومان و ۲ هزار و ۸۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین