قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۴

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۴

قیمت بیت کوین امروز ۱۴ تیرماه با ثبت افزایش ۰.۵۱ درصد به ۳۴,۶۴۷ دلار معادل ۸۷۲,۸۲۸,۵۶۱ تومان رسید.
کد خبر: ۹۵۶۳۹
بازدید : ۱۹۴۸
۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۰۶:۱۹
فرادید| بیت کوین همچنان در کانال ۳۴ هزار دلار قرار دارد. امروز ۱۴ تیرماه قیمت بیت کوین با ۰.۵۱ درصد افزایش به ۳۴,۶۴۷ دلار معادل ۸۷۲,۸۲۸,۵۶۱ تومان رسید.

کاهش ناگهانی رکورد قبلی ۱۸ درصدی در اکتبر ۲۰۱۱، ناشی از سرکوب استخراج بیت کوین و رمزنگاری در چین در ماه گذشته بود که کسانی را که از رایانه‌های پرقدرت استفاده می‌کردند، دچار محدودیت کرد این اتفاق بر امنیت شبکه بیت کوین و اعتبار سنجی معاملات اثر داشت.

اخراج استخراج کننده‌های بیت کوین و رمزنگاری ها، معیاری از قدرت محاسباتی را که به شبکه بیت کوین هدایت می‌شود، طی دو هفته گذشته به پایین‌ترین سطح ۱۳ ماهه رسانده بود. تنظیم قیمت‌ها صبح امروز باعث شد شبکه با سرعت کمی روند مطابقت داشته باشد.

بیت کوین در واقع با آغاز یک روند رو به بهبود، اندکی از ارزش از دست رفته پیشین خود را بازیافت و از مرز ۳۴ هزار دلار گذشت. از آن زمان، گاو‌ها کنترل خود بر بازار را حفظ کرده و قدم دیگری در جهت بهبود شرایط برداشتند و باعث شدند ارز رمزنگاری شده اول بازار برای اولین بار از روز سه شنبه تاکنون، به بالای ۳۴۰۰۰ دلار برسد.

به گزارش فرادید؛ سرمایه بازار بیت کوین به بیش از ۶۵۰ میلیارد دلار رسیده است. از طرف دیگر، چیرگی این ارز بر سایر آلتکوین‌ها بالای ۴۵ درصد باقی مانده است.

تیموتی پیترسون (Timothy Peterson)، تحلیلگر و مدیر سرمایه‌گذاری، در یک سری توییت‌ها در تاریخ ۲ ژوئیه، با اشاره به رابطه بین قیمت بیت کوین و هش ریت به این نتیجه رسید که افت قیمت این ارز دیجیتال هنوز تمام نشده است.

از سوی دیگر، تحلیلگران دیگری نیز روند قیمتی بیت کوین در سال ۲۰۲۱ را به سال‌های گذشته تشبیه کرده‌اند، به این صورت که قیمت در ابتدا افزایش می‌یابد، سپس اصلاح می‌شود و پس از آن تا اوج تاریخی خود صعود می‌کند.

بر همین اساس، پلن بی (PlanB)، خالق مدل انباشت به جریان، می‌گوید: روند قیمتی بیت کوین در ۶ ماه آینده بسیار حیاتی است.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین