قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۹

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۹

قیمت بیت کوین امروز ۱۹ تیرماه با ثبت افزایش.۳.۷۸ درصد به ۳۳,۹۰۰ دلار معادل ۸۵۲,۲۳۹,۹۲۹ تومان رسید.
کد خبر: ۹۵۷۹۵
بازدید : ۲۱۰۴
۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۲
فرادید| بیت کوین علیرغم افزایش ۳.۷۸ درصدی همچنان در کانال ۳۳ هزار دلار قرار دارد. امروز ۱۹ تیرماه قیمت بیت کوین به ۳۳,۹۰۰ دلار معادل ۸۵۲,۲۳۹,۹۲۹ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۳۵.۳۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۳۰ درصدی از کل بازار را در اختیار و حجم مبادلات روزانه آن ۲۷.۲۱ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۴۷.۷۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۵ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

همین چند روز پیش ارز رمزنگاری شده اول بازار با تراز ۳۶۰۰۰ دلار روبرو شد، اما به دنبال افزایش نوسانات پس از آن، ابتدا به حدود ۳۳۰۰۰ دلار رسید و در روز‌های بعد بار دیگر به ۳۵۰۰۰ دلار بازگشت. سپس اخبار منفی بیشتری که از کشور چین به گوش رسید مجدداً این دارایی را چند هزار دلار پایین کشید.

با این حال، به نظر می‌رسد که اثرات منفی این سرکوب‌ها کم کم رنگ باخته است چرا که بیت کوین این بار تمام ضرر‌های خود را بازیابی کرده و برای مدت کوتاهی از ۳۵۰۰۰ دلار هم بالاتر رفت. ولی نتوانست قاطعانه بر این سطح خاص غلبه کند و در عرض چند ساعت با افزایش فشار از سوی خرس ها، بیش از ۲۰۰۰ دلار کاهش یافت. در نتیجه، این دارایی به پایین‌ترین سطح روزانه خود یعنی ۳۲۸۰۰ دلار رسید که کمترین قیمت آن از روز دوم جولای (۱۱ تیر) تاکنون است.

با وجود بهبودی نسبی و بازگشت بیت کوین به سطوح بالاتر از ۳۳۰۰۰ دلار، این ارز رمزپایه در مقیاس ۲۴ ساعته هنوز بیش از ۴ ٪ کاهش را نشان می‌دهد. ارزش بازار آن نیز اکنون کمتر از ۶۵۰ میلیارد دلار است.

اظهارات سناتور بانفوذ آمریکایی در نقد ارز‌های دیجیتالی باعث وحشت معامله گران از اتخاذ رویکرد سختگیرانه‌تر در آمریکا نسبت به رمزارز‌ها شده است.

الیزابت وارن- از سناتور‌های ارشد دموکرات- در نامه خود به گری گنسلر- رییس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا- با انتقاد از عدم وجود قانون گذاری در این حوزه گفته است نوسانات بسیار بالا در بازار رمزارز‌ها در نهایت ثبات همه بازار‌های مالی را به خطر میاندازد و باید فکری به حال آن کرد.

برخی تاجران پیش‌بینی می‌کنند ارزش بیت‌کوین در بلندمدت افزایش یابد، ولی برخی دیگر می‌گویند بیت‌کوین در صورت عدم ورود سرمایه‌گذاران سازمانی تا ۲۰ هزار دلار سقوط می‌کند.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین