قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۰

قیمت بیت کوین امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۰

قیمت بیت کوین امروز ۲۰ تیرماه با ۰.۸۹ درصد کاهش به ۳۳,۶۹۷ دلار معادل ۸۴۱,۷۵۶,۶۱۶ تومان رسید
کد خبر: ۹۵۸۳۶
بازدید : ۲۰۹۹
۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۳
فرادید| بیت کوین در مسیر کاهش قیمت قرار گرفت. امروز ۲۰ تیرماه قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۰.۸۹ درصد به ۳۳,۶۹۷ دلار معادل ۸۴۱,۷۵۶,۶۱۶ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۴۸.۱۸ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۵ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

چند روز گذشته برای بیت کوین روز‌های چندان خوبی نبود. این دارایی تلاش می‌کرد روز چهارشنبه از سطح ۳۵۰۰۰ دلار عبور کند، اما خرس‌ها کنترل اوضاع را بدست گرفته و مسیر حرکت بیت کوین را معکوس کردند. در نتیجه این اقدام، روز پنج شنبه خیلی سریع حدود ۳۰۰۰ دلار از ارزش بیت کوین کاسته و با رسیدن به مرز ۳۲۰۰۰ دلار پایین‌ترین سطح قیمت دو هفته گذشته لمس شد.

به گزارش فرادید؛ گرچه در این مرحله، گاو‌ها وارد عمل شدند و سعی کردند خیلی سریع اوضاع را بهبود ببخشند. در نتیجه، بیت کوین چند هزار دلار افزایش یافت و دیروز از ۳۴۰۰۰ دلار گذشت. هرچند، نتوانست بالاتر از این سطح خاص باقی بماند.

البته لازم به ذکر است که حجم معاملات بیت کوین هنوز در سطح پایینی قرار دارد. داده‌های Bitcoinity کاهش چشمگیر حجم معاملات را نشان می‌دهد. این اتفاق آخر هفته گذشته نیز رخ داده بود. در واقع، در آن زمان کمترین حجم معاملات طی چند ماه گذشته ثبت شد.

بررسی سفارشات صورت گرفته در صرافی‌های بزرگ ارز‌های دیجیتالی نشان می‌دهد که کماکان بسیاری از معامله گران انتظار ریزش بیشتر بازار را دارند و سفارشات فروش کماکان به میزان قابل توجهی، بالا باقی مانده است. بخشی از انتظار ریزشی بازار ناشی از فرا رسیدن سررسید قرارداد‌های شرکت گری اسکیل است که از دارندگان بزرگ رمزارز‌ها در جهان محسوب می‌شود و در نتیجه این اتفاق، عرضه در بازار زیاد خواهد شد.

یک تریدر با نام مستعار Tempting Beef در توییتر، اشاره کرد که ارزش کل بازار رمزنگاری و ارزش بازار آلت کوین‌ها همچنان در وضعیت نامطلوبی قرار دارد.

الی لو رست (Élie Le Rest)، شریک شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال ExoAlpha، همچنین اشاره کرد که همراه با “روند غیر جهت دار” در بیت کوین، بازار همچنین “شاهد کاهش حجم معاملات” است که منجر به “معکوس شدن در داخل محدوده مقاومت و حمایت و صدمه به معامله گران خواهد شد. “

وی گفت: "در داخل این محدوده، به طور معمول در بازار‌های کم نقدینگی ما شاهد پامپ‌ها و دامپ‌هایی هستیم که قیمت‌ها قبل از کاهش سریع، به آهستگی بالاتر می‌روند."

به گفته لو رست با وجود این عناصر که در حال حاضر توسط بازار قیمت گذاری شده است، ما همچنان شاهد استقبال شدید بیت کوین توسط مدیران دارایی سنتی هستیم که به دنبال یک نقطه ورود خوب برای موقعیت بعدی هستند. 
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راز بزرگ در پشت بدن انسان
شاهراه ارتباطی بدن را بهتر بشناسید

راز بزرگ در پشت بدن انسان

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!