قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۶

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۶

قیمت بیت کوین، امروز ۲۶ تیرماه با ۰.۸۷ درصد کاهش به ۳۱,۴۹۴ دلار معادل ۷۸۶,۸۸۸,۹۱۶ تومان رسید.
کد خبر: ۹۶۰۲۲
بازدید : ۱۴۳۴
۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۵
فرادید| حرکت بیت کوین در مسیر نزولی همچنان ادامه دارد. امروز ۲۶ تیرماه قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۰.۸۷ درصد به ۳۱,۴۹۴ دلار معادل ۷۸۶,۸۸۸,۹۱۶ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۹۱.۰۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۴۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۲۳.۵۳ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۵۱.۴۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

با تثبیت بیتکوین در نیمه پایینی کانال ۳۰ هزار دلاری، تعادل قیمتی مجددا در حال برقرار شدن است. داده‌های CoinDesk نشان می‌دهد که در زمان فشار، ارز رمزنگاری شده به قیمت ۳۱ هزار و ۶۸۰.۳۱ دلار تغییر می‌کند که ۲.۹ ٪ کاهش نسبت به بالاترین قیمت ۲۴ ساعته یعنی ۳۲ هزار و ۶۱۴.۲۴ دلار است.

داده‌های منتشرشده توسط موسسه گلس نود نیز نشان می‌دهد که ۹.۹۳ درصد کل بیتکوین‌های موجود در بازار در بازه قیمتی ۳۱ هزار تا ۳۴ هزار و ۳۰۰ دلار دست به دست شده که این مساله بیانگر وجود یک ناحیه قیمتی مهم هم برای خریداران و هم برای فروشندگان است. بیشترین خریداران فعلی نیز دارندگان بلندمدت معروف به هولدر‌ها بوده اند.

گفتگوی بانک‌های مرکزی در مورد ایده ارز‌های دیجیتال باعث شده سرمایه گذاران به این نتیجه برسند که رقابت زیادی در این فضا وجود دارد که می‌تواند ارزش سرمایه‌های دیجیتال فعلی را به خاطر بی‌ثباتی بالا پایین بیاورد.

طبق نظر ۵۴ درصد از افرادی که توسط سایت مالی شخصی Finder بررسی شده اند، بیت کوین تا سال ۲۰۵۰ نیروی غالب در امور مالی جهانی خواهد بود. اما ۴۴ ٪ می‌گویند هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

گزارش "پیش بینی قیمت بیت کوین ۲۰۲۱"، که روز پنجشنبه منتشر شد، پانلی متشکل از ۴۲ متخصص از امور مالی، فناوری و دانشگاه را در بر گرفت. برخی از پاسخ دهندگان این نقطه ثابت را با عنوان "hyperbitcoinisation " می‌بینند که از اوایل سال ۲۰۳۵ اتفاق می‌افتد.

پذیرش توسط کشور‌های در حال توسعه به عنوان عامل اصلی تلقی می‌شود، به طوری که ۳۳ ٪ از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که بیت کوین ظرف ۱۰ سال به ارز انتخابی در کشور‌های در حال توسعه تبدیل می‌شود. ۲۱ درصد دیگر می‌گویند که سطح قبولی این ارز بیش از ۱۰ سال با ما فاصله دارد.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال در بازار
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد

رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز