قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۲

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۵/۱۲

قیمت بیت کوین، امروز ۱۲ مردادماه با ثبت کاهش ۲ درصد به ۳۸,۹۲۰ دلار معادل ۱,۰۰۴,۱۴۰,۴۱۳ تومان رسید.
کد خبر: ۹۶۷۰۸
بازدید : ۱۲۲۳
۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۰
فرادید| بیت کوین با کاهش قیمت مواجه شد. امروز ۱۲ مردادماه قیمت بیت کوین با ۲ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به ۳۸,۹۲۰ دلار معادل ۱,۰۰۴,۱۴۰,۴۱۳ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۳۹.۸۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۷ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

به گزارش فرادید؛ بیت کوین هفته گذشته بیشترین افزایش هفتگی خود را در سه ماه ثبت کرد و داده‌های بلاک چین اشاره به ضعف مجدد سمت عرضه نشان می‌دهد که پیشرفت‌های بیشتری را برای بیت کوین به همراه خواهد داشت.

بیت کوین در روز‌های آخر هفته پس از افت کوتاه مدتی که روز جمعه به سمت ۳۸۳۰۰ دلار داشت، رو به افزایش گذاشت. با ورود به روز شنبه، این ارز موفق شد کندل چشمگیری را به نمایش گذارد و با حدود ۴۰۰۰ دلار افزایش به ۴۲۴۰۰ دلار رسید.

علیرغم اصلاح چند صد دلاری در چند ساعت بعد، گاو‌ها همچنان این دارایی را به بالا هدایت کردند و قیمت بیت کوین تا بیش از ۴۲۶۰۰ دلار افزایش یافت. این بالاترین قیمت این ارز از اواسط ماه می (اواخر اردیبهشت) تاکنون بود.

با این حال، این دارایی نتوانست به صعود خود ادامه دهد و اوایل امروز تا ۳۹۰۰۰ دلار کاهش یافت. با وجود جهشی که از آن زمان شاهد بودیم، بیت کوین همچنان زیر ۴۰۰۰۰ دلار معامله می‌شود و از آخرین صعود شارپی خود، همچنان حدود ۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

با این وجود، بیت کوین طی دو هفته گذشته بیش از ۱۰۰۰۰ دلار افزایش قیمت داشته و داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهند که اندیکاتور‌های بلند مدت آن نیز همچنان صعودی هستند.
 
بانک‌های مرکزی بیشتری در راه پیوستن به مسابقه عرضه ارز دیجیتالی ملی هستند. در تازه‌ترین مورد، رییس جمهور اوکراین به بانک مرکزی این کشور مجوز داد تا کار آغاز ارز دیجیتالی این کشور آغاز شود. بسیاری از کشور‌های آفریقایی از جمله غنا، کنیا و آفریقای جنوبی هم از برنامه خود برای عرضه ارز دیجیتالی ملی خبر داده اند. کار صدور ارز دیجیتالی در برخی دیگر کشور‌ها وارد فاز آزمایشی شده است.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال در بازار
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین