نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۶۶۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۳۸۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید بدون تغییر، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۶۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۷۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۶۸۳۰
بازدید : ۳۰۹۱
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۱ دلار قرار دارد. البته برخلاف کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۱ تا ۰.۳۲ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید بدون تغییر، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۶۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۰۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۸۲۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۸۷ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۶ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۳۲ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۷۷۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۱۱ درصدی به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۶۶۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۳۸۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۳۹۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۵۶۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۲۳۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۱۵۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۲۵۵  تومان و ۲۴ هزار و ۷۵۵ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت اندک نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۷۲۶ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۱۳۷ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۹۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۹۶۵ تومان و ۲ هزار و ۹۸۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۶۸۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۵ هزار و ۴۸۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین