نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۵۲۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۹ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۹۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۷۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۶۹۸۲
بازدید : ۴۲۷۹
۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۷
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش شدید قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۳۱ دلار قرار دارد. البته همزمان با کاهش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۴ تا ۱.۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۹ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۹۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۸۲۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۱۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۳۲ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۶۹۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۱۶ درصدی به یک میلیون و ۸۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۵۲۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۲۷۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۸۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۳۷۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۵۵۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۳۵۱ تومان و ۲۴ هزار و ۸۴۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت اندک نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۷۶۹ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۱۷۹ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۶۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۵ تومان و ۲ هزار و ۹۸۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۶ هزار و ۱۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۵ هزار و ۸۱۰  تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین