قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۵/۲۰

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۵/۲۰

امروز ۲۰ مردادماه قیمت بیت کوین با ثبت کاهش ۰.۵۸ درصد به ۴۵,۵۳۴ دلار معادل ۱,۱۹۳,۴۹۳,۳۵۴ تومان رسید.
کد خبر: ۹۷۰۵۵
بازدید : ۱۴۱۱
۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۲
فرادید| بیت کوین علیرغم کاهش ۰.۵۸ درصدی، اما همچنان در کانال ۴۵ هزار دلار قرار دارد. قیمت بیت کوین امروز ۲۰ مردادماه به ۴۵,۵۳۴ دلار معادل ۱,۱۹۳,۴۹۳,۳۵۴ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۵۴.۷۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۹۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۳۳.۳۵ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۲۹.۸۳ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۸ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

به دنبال انتشار اخبار مربوط به ایالات متحده و ادامه تلاش‌های این کشور برای وضع مالیات بر دارایی‌های دیجیتال، قیمت بیت کوین طی چند روز گذشته مسیری صعودی را طی کرده است.

روز‌های آخر هفته شاهد بودیم که قیمت این ارز دیجیتال از حدود ۳۸ هزار دلار به بالای ۴۴ هزار دلار رسید، ولی با اصلاح جزئی در روز دوشنبه و در پی انتشار اخبار آراء گرفته شده در کنگره آمریکا قیمت به زیر ۴۳ هزار دلار اصلاح شد.

البته این دارایی پس از این اصلاح قیمت دوباره به رونده افزایشی خود بازگشت و این بار تراز ۴۶۵۰۰ دلار را تاچ کرد. بعد از پشت سر گذاشتن نوساناتی اندک قیمت از مرز ۴۶۷۰۰ دلار گذشت. در حال حاضر این ارز اندکی اصلاح شده و حدود ۴۵ هزار دلار قیمت دارد.

دامیننس بیت کوین بدون تغییری چشمگیر همچنان بالای ۴۶ درصد می‌باشد. ارزش بازار آن نیز اکنون بالاتر از ۸۵۰ میلیارد دلار است.

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته تقریبا ثابت مانده است، زیرا حمایت از نزدیک به ۴۵ هزار دلار به نظر می‌رسد خسته شده است. سیگنال‌های خرید کوتاه مدت می‌تواند سودآوری را تشویق کند، اگرچه خریداران به احتمال زیاد در محدوده حمایتی ۳۸ هزار تا ۴۰ هزار دلار باز خواهند گشت.

لازم به ذکر است که به روزرسانی‌های جدید صورت گرفته در رمزارز‌های محبوب باعث دلگرمی بخشی از فعالان حوزه ارز‌های دیجیتالی به ویژه هولدر‌ها شده است.

طبق بروزرسانی جدید اتریوم- دومین ارز دیجیتالی برتر بازار-. داده‌های درون شبکه حاکی از آن است که نگه دارندگان بزرگ این رمزارز کماکان تا حد زیادی تمایلی به فروش دارایی خود ندارند. در اپدیت لندن، میزان توکن سوزی اتریوم (از بین بردن تعمدی بخشی از آن برای کمک به بالا رفتن قیمت) افزایش یافته است.

در پایان باید گفت: وضعیت اخیر در نمودار بیت کوین نشانگر احتمال آغاز یک روند صعودی اصلی در آینده است. این سیگنال مهم دیروز ظاهر شد و امروز با بسته شدن کندلی در بالای مقاومت مدنظر، تایید شد.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال در بازار
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین