جزئیات جدید از منع تردد در جاده‌ها

جزئیات جدید از منع تردد در جاده‌ها

شیرانی درباره اینکه آیا پس از ساعت ۲۴ روز جمعه منع تردد لغو شده و تردد خودرو‌ها عادی می‌شود یا خیر  گفت: در این مورد در جلسه ستادملی مقابله با کرونا تصمیم گیری می‌شود و هر تصمیمی که گرفته و به پلیس ابلاغ شود، اجرا خواهد شد.
کد خبر: ۹۷۶۷۸
بازدید : ۱۵۳۵۴
۰۴ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۰۹

با نزدیک شدن به تعطیلات پایان هفته ممکن است برخی از شهروندان تصور کنند که محدودیت‌های جاده‌ای تردد لغو شده باشد و از این رو قصد سفر داشته باشند، موضوعی که رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اقدام با یادآوری ادامه ممنوعیت‌های تردد تاکید کرده که اجرای طرح منع تردد سراسری دستکم تا پایان ساعت ۲۴ روز جمعه به قوت خود ادامه دارد.

سرهنگ احمد شیرانی درباره وضعیت اجرای طرح منع تردد سراسری در جاده‌های کشور از حدود دو هفته پیش آغاز شده بود، گفت: اجرای این طرح بنا بر تصمیم ستادملی مقابله با کرونا همچنان و دستکم تا پایان ساعت ۲۴ روز جمعه هفته جاری ادامه خواهد داشت و پس از آن نیز هر تصمیمی که از سوی ستادملی مقابله با کرونا اتخاذ شود، اجرا می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه اجرای طرح منع تردد سراسری همچنان و با قوت ادامه دارد، خاطرنشان کرد: همانند روز اول اجرای طرح، طرح منع تردد بین استانی در حال اجراست و ماموران پلیس با حضور در ورودی و خروجی‌های بین استانی از تردد خودرو‌ها جلوگیری کرده و آنان را مبدا باز می‌گرداند.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد: خودرو‌های متخلف نیز بسته به وضعیت آن استان یک میلیون یا ۵۰۰ هزارتومان جریمه می‌شوند.

شیرانی درباره اینکه آیا پس از ساعت ۲۴ روز جمعه منع تردد لغو شده و تردد خودرو‌ها عادی می‌شود یا خیر  گفت: در این مورد در جلسه ستادملی مقابله با کرونا تصمیم گیری می‌شود و هر تصمیمی که گرفته و به پلیس ابلاغ شود، اجرا خواهد شد.
 
اما اگر تصمیم جدیدی هم گرفته نشود، مطابق مصوبه قبلی و بر اساس وضعیت رنگ بندی کرونایی شهر‌ها محدودیت‌های ترافیکی اجرا می‌شود. در نتیجه اینطور نیست که محدودیت‌های سفر برداشته شود. به گفته وی، اجرای طرح منع تردد شبانه نیز همچنان در تمام شهر‌های کشور اجرا می‌شود و خودرو‌های فاقد مجوز از ساعات ۲۲ تا ۳ بامداد اجازه تردد در سطح شهر را ندارند و در صورت تردد ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین از شهروندان خواست که از انجام سفر و تردد‌های غیر ضروری خودداری کنند تا با سرعت بیشتری بتوان از شرایط دشوار کرونایی عبور کرده و چرخه انتقال متوقف شود.
برچسب ها: منع تردد کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۴
0
0
البته این تصمیمات در کل کشور به جز اراک می باشد چون پلیس اصلا در اراک این تصمیم را اجرایی نکرد که حالا بخواه لغو کنه فقط حق ماموریت اون را گرفت
رضا
Germany
۰۹:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۴
0
0
کرونا وراهورخوب برای دولت درآمد داشتند.
علی
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۶/۰۴
0
0
منع تردد واقعا چقدر اثر دارد وقتی داخل شهر همه جا شلوغه. ایا مترو اثر چند صد برابری ندارد؟ ایا فقط بهانه ای برای درامدزایی نیست؟ ما باغ داریم همه محصولاتمان درحال خراب شدن است و مجوز خروج هم نمیدهند. ظاهرا تنها خاصیت منع تردد اسیب به مردم و درامد برای دولت است.
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین