بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد

بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستریونایتد

منچستریونایتد خوشحال است تأیید کند که با باشگاه یوونتوس برای انتقال کریستیانو رونالدو به توافق رسیده است و این اتفاق پس از توافق شخصی، انجام شدن کار‌های ویزا و تست‌های پزشکی رخ می‌دهد.
کد خبر: ۹۷۷۱۴
بازدید : ۱۳۵۶
۰۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۹

باشگاه منچستریونایتد به صورت رسمی از توافق خود با یوونتوس برای خرید فوق ستاره پرتغالی بانوی پیر خبر داد. باشگاه منچستریونایتد در بیانیه‌ای که دیشب (جمعه) منتشر کرد، از توافق با کریستیانو رونالدو برای بازگشت به جمع شیاطین سرخ خبر داد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: «منچستریونایتد خوشحال است تأیید کند که با باشگاه یوونتوس برای انتقال کریستیانو رونالدو به توافق رسیده است و این اتفاق پس از توافق شخصی، انجام شدن کار‌های ویزا و تست‌های پزشکی رخ می‌دهد.

کریستیانو که پنج بار برنده توپ طلا شده، ۳۰ بار در مسابقات متفاوت به قهرمانی رسیده و پنج بار جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را بالای سر برده است. رونالدو در ۲۹۲ بازی با پیراهن منچستریونایتد توانست ۱۱۸ گل به ثمر برساند. همه در باشگاه مشتاق خوشامدگویی به کریستیانو هستند.»

اسکای اسپورت مبلغ این انتقال را ۲۵ میلیون یورو عنوان کرده‌اند و به این ترتیب، رونالدو به باشگاهی بازمی‌گردد که سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ را در آن سپری کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین