جتا ۲۰۲۲؛ سدان محبوب فولکس واگن

جتا ۲۰۲۲؛ سدان محبوب فولکس واگن

جتا ۲۰۲۲ از بامپر‌های (سپر) جدید در جلو و عقب استفاده می‌کند که طراحی نزدیکی به هوندا سیویک دارد. ۳ رنگ متالیک جدید در تم‌های آبی، سفید و قرمز نیز به کاتالوگ فروش آن اضافه شده است.
کد خبر: ۹۷۸۱۹
بازدید : ۱۵۳۵
۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۸

جِتا یکی از باسابقه‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات گروه فولکس واگن است که از سال ۱۹۷۹ رویط خط تولید قرار دارد. نسل اول این سدان اقتصادی در سال ۱۹۷۹، نسل دوم در سال ۱۹۸۴، نسل سوم ۱۹۹۲، نسل چهارم ۱۹۹۹، نسل پنجم ۲۰۰۵، نسل ششم ۲۰۱۰ و نسل هفتم در سال ۲۰۱۸ معرفی شده است.

در ادامه مطلب نگاهی به مدل ۲۰۲۲ این خودرو خواهیم داشت.

جتا ۲۰۲۲ از بامپر‌های (سپر) جدید در جلو و عقب استفاده می‌کند که طراحی نزدیکی به هوندا سیویک دارد. ۳ رنگ متالیک جدید در تم‌های آبی، سفید و قرمز نیز به کاتالوگ فروش آن اضافه شده است. به آنچه اشاره شد باید رینگ‌های آلومینیومی با طراحی جدید و در اندازه‌های ۱۶، ۱۷ و ۱۸ اینچی نیز اشاره کنیم.

برای کابین، تریم پایه با نمایشگر ۸ اینچی دیجیتال ویژه اطلاعات کیلومتر ارائه می‌شود که در تریم‌های بالاتر جای خود را به نمونه ۱۰ اینچی می‌دهد. روکش چرم نیز از تریم‌های میانی روی صندلی‌ها نصب می‌شود و در نمونه پایه پارچه تنها انتخاب پیش روی مشتریان است.

در رابطه با پیشرانه باید به نمونه ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر در تریم پایه اشاره کنیم که با جعبه دنده ۶ سرعته دستی یا ۸ سرعته اتوماتیک قابل سفارش است. خروجی این پیشرانه ۱۵۸ اسب بخار و گشتاور ۲۵۰ نیوتن متر است.

موتور بعدی نمونه ۲ لیتری توربوشارژ با ۲۲۸ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۵۰ نیوتن متر است که با جعبه دنده ۷ سرعته دیی اس جی هماهنگ می‌شود.

تصاویر مربوط به تریم پرچمدار GLI است:
 
نسل اول
نسل اول
نسل دوم
نسل دوم
نسل سوم
نسل سوم
نسل چهارم
نسل چهارم
نسل پنجم
نسل پنجم
نسل ششم
نسل ششم
نسل هفتم
نسل هفتم
جتا 2022
جتا 2022
برچسب ها: فولکس واگن جتا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین