همه چیز درباره فصل سوم عصر جدید

همه چیز درباره فصل سوم عصر جدید

یادمان نرفته که علیخانی در برنامه دورهمی از مهران مدیری قول گرفته بود تا به عنوان داور در فصل سوم دورهمی حضور پیدا کند. مدیری هم در پاسخ، به شکلی که انگار خبری ناگهانی به او داده باشند، گفت: خیلی دلم می‌خواهد حتماً. اما باید راجع به آن فکر کنم؛ واقعاً خیلی زود پاسخ می‌دهم. تا این جای کار احتمال می‌دهیم که یکی از داوران مهران مدیری باشد. اما هنوز هیچ احتمالی در مورد سایر داوران منتشر نشده است. در این میان احسان علیخانی نیز سعی کرده تا فراهم شدن شرایط ساخت سری سوم صحبتی از جزئیات مسابقه اعلام نکند.
کد خبر: ۹۷۹۱۶
بازدید : ۲۶۸۹
۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۰
فرادید| آخرین باری که موضوع ساخت فصل سوم عصر جدید مطرح شد، حدود ۶ ماه قبل بود. اما حالا برخی رسانه‌ها خبر از ساخت سری جدید این برنامه پر طرفدار می‌دهند. البته چالش کرونا همچنان مهم‌ترین مانع برای سازندگان مسابقه عصر جدید به شمار می‌رود.  

به گزارش فرادید؛ نوروز امسال بود که احسان علیخانی به عنوان مجری و تهیه کننده مسابقه عصر جدید، در آخرین برنامه فصل چهارم دور همی حاضر شد. او در این برنامه به مشکلات پیش امده برای ساخت فصل سوم عصر جدید اشاره کرد.

او گفته بود که آن‌قدر شرایط کرونا عجیب و غریب شد که پیش‌بینی‌ها را تغییر داد. می‌خواستیم فصل دوم را مردادماه تمام کنیم و فصل سوم را برای نوروز ۱۴۰۰ به آنتن برسانیم که عید نوروز فینال فصل دوم پخش شد. یعنی در واقع پروژه ۶ ماهه، یکساله به پایان رسید.

اما حالا هفت صبح و تسنیم پیش بینی می‌کنند که سری سوم عصر جدید برای نوروز ۱۴۰۱ آماده شود.  

این پیش بینی در حالی است که احسان علیخانی تاکنون به شکل رسمی چیزی در مورد ساخت فصل سوم عصر جدید به زبان نیاورده است.
 
البته سایت رسمی مسابقه عصر جدید به تازگی بخش جدیدی برای فصل سوم برنامه طراحی کرده است. در گوشه ای از سایت نیز اعلام شده که «فصل سوم عصر جدید به زودی»

همه چیز درباره فصل سوم عصر جدید

فصل سوم عصر جدید ساخته می شود؟

عصر جدید جز برنامه‌های پر مخاطب تلویزیون است و بعید به نظر می‌رسد که صداو سیما ساخت و پخش فصل سوم این مسابقه را برای نوروز ۱۴۰۱ از دست بدهد. از سوی دیگر، سازندگان عصر جدید نیز چشم انتظارند تا فرایند واکسیناسیون سرعت پیدا کند. تا هم گروه با مشکل مواجه نشود و هم شرکت کنندگان با اطمینان خاطر وارد مسابقه شوند.

طبق آمار رسانه ها، در ساخت عصر جدید ۶۰۰ نفر همکاری می‌کنند. علاوه بر این ۷۰۰ نفر نیز به عنوان تماشگر در تماشاچی در برنامه حاضر می‌شوند. در چنین شرایطی باید هر دو گروه، کارت واکسیناسیون داشته باشند، تا ساخت برنامه با مشکل مواجه نشود.  

با این وجود اگر در میانه پاییز میزان واکسیناسیون به بیش از ۶۰ درصد برسد، احتمال ساخت فصل سوم عصر جدید نیز افزایش می‌یابد.  

اما اگر چنین شرایطی فراهم نشود، سازندگان عصر جدید ریسک ساخت برنامه بدون تماشاچی را نمی‌پذیرند. به این دلیل که در سری دوم، عدم حضور تماشاچی در برنامه، عضر جدید را با ریزش مخاطب مواجه کرد. از طرفی از میزان جذابیت برنامه نیز کاست.

همه چیز درباره فصل سوم عصر جدید
تغییرات فصل سوم عصر جدید؛ از داوران تا استعدادیابی

براساس آنچه در رسانه‌ها آمده، برنامه عصر جدید قرار است شاهد یک تغییرات کلی باشد. در نخستین قدم تمام داوران دوره گذشته تغییر خواهند کرد. اما هنوز مشخص نیست که چه کسانی جای بشیر حسینی، امین حیایی، آریا عظیمی‌نژاد و رویا نونهالی را خواهند گرفت.

اما یادمان نرفته که علیخانی در برنامه دورهمی از مهران مدیری قول گرفته بود تا به عنوان داور در فصل سوم دورهمی حضور پیدا کند.

مدیری هم در پاسخ، به شکلی که انگار خبری ناگهانی به او داده باشند، گفت: خیلی دلم می‌خواهد حتماً. اما باید راجع به آن فکر کنم؛ واقعاً خیلی زود پاسخ می‌دهم.

تا این جای کار احتمال می‌دهیم که یکی از داوران مهران مدیری باشد. اما هنوز هیچ احتمالی در مورد سایر داوران منتشر نشده است. در این میان احسان علیخانی نیز سعی کرده تا فراهم شدن شرایط ساخت سری سوم صحبتی از جزئیات مسابقه اعلام نکند.

علاوه بر دواران قرار است شیوه استعداد یابی تغییر کند. برخلاف گذشته که شرکت کنندگان برای حضور در مسابقه باید تا تهران می‌آمدند، حالا قرار است که سازندگان عصر جدید استان به استان برگردند و  راستی آزمایی متقاضیان همان جا انجام شود. درست شبیه کاری که نسخه اصلی این برنامه یعنی  امریکاز گات تلنت انجام می‌دهد.  

در این رابطه قرار است متقاضیان ویدیو‌های از توانایی خود به برنامه ارسال کنند. پس از آن، دوران به استان‌های محل سکونت برگزیدگان می‌روند تا راستی آزمایی را آن جا انجام دهند.

با این حال هنوز مشخص نیست که سری سوم عصر جدید به نوروز ۱۴۰۱ می‌رسد یا به سال آینده موکول می‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین