نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۳ شهریور ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۷۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۵ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۷۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۳۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۸۰۶۸
بازدید : ۴۳۵۳
۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۸
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۲۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایش قیمت انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۴ تا ۰.۶۵ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۰.۶۵ درصدی، با قیمت ۱۲ میلیون و ۷۸ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۰.۴۲ درصدی به قیمت ۱۱ میلیون و ۵۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۶۲ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۱۶ درصد افزایش به پنج میلیون و ۳۵ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۰۴ درصدی به یک میلیون و ۱۶۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۷ هزار و ۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۲ هزار و ۱۷۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۳۲ هزار تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۶ هزار و ۹۷۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۲ هزار و ۲۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۲ هزار و ۲۵۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۶ هزار و ۶۶۱ تومان و ۲۶ هزار و ۳۸  تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۱ هزار و ۳۷۴ تومان فروش و با نرخ ۳۰ هزار و ۷۵۲ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۳۷۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۲۵۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۳۵۰ تومان و ۳ هزار و ۲۳۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۷ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۷ هزار و ۳۳۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین