قیمت نهایی خودرو شاهین لو رفت

قیمت نهایی خودرو شاهین لو رفت

خودرو شاهین در بازار ۳۴۵ میلیون تومان قیمت گذاری شد.
کد خبر: ۹۸۷۶۲
بازدید : ۱۹۳۱
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۷

به گفته فعالان بازار، خودرو شاهین در حال حاضر ۳۴۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است این خودرو روی پلتفرم SP ۱۰۰ تولید شده است.

اواخر سال گذشته بود که شاهین به تعداد اندکی از ثبت نام کنندگان تحویل داده شد، اما قیمت این خودرو در بازار کشف نشد.

حال به گفته فعالان بازار خودرو با فک شدن رهن این خودرو در بازار امکان سنجش قیمت این خودرو در بازار فراهم شد، طی روز‌های گذشته شرکت سایپا اقدام به فک رهن برخی از این خودرو کرد این امر موجب شد تا قیمت شاهین در بازار مشخص شود.

به گفته فعالان بازار خودرو در حال حاضر این خودرو در بازار ۳۴۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده است. پیش از فک رهن خرید و فروش این خودرو به صورت وکالتی صورت می‌گرفت که این روش مشکلات بسیاری را در بازار به وجود می‌آورد، اما با فک رهن این خودرو زمینه فروش قانونی آن در بازار فراهم شد.

شاهین روی پلتفرم SP ۱۰۰ طراحی و تولید شده است. این پلتفرم پایه و اساس خودرو‌های بعدی سایپا خواهد بود و قرار است خودرو‌های کراس‌اوور کامپکت، هاچ‎‌بک و سدان همگی بر اساس این پلتفرم ساخته شوند.

در روز‌های گذشته قیمت تارا نیز در بازار مشخص شد و افرادی که قصد فروش این خودرو را داشتند قیمت این خودرو را ۳۵۰ تا ۳۸۰ میلیون تومان اعلام کردند. به این ترتیب تارا در بازار رقیب قیمتی خودرو شاهین شد.
برچسب ها: شاهین خودرو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین