اینتگرا هوندا؛ خودرویی که فقط در چین می‌بینیم!

اینتگرا هوندا؛ خودرویی که فقط در چین می‌بینیم!

اکنون تصاویر و اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته که خبر از بازگشت اینتگرا با نسل پنجم آن می‌دهند. البته این محصول جدید ویژه بازار چین تولید می‌شود و شرایط حضور آن در بازار جهانی مشخص نیست.
کد خبر: ۹۹۱۷۵
بازدید : ۴۷۵۳
۱۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷

اینتگرا یکی از جذاب‌ترین محصولاتی که هوندا در سال ۱۹۸۵ برای بازار ژاپن معرفی کرد. اینتگرا با نام‌های سیویک، اکورا اینتگرا، اکورا آر اس اکس و روور ۴۱۶ آی نیز در بازار‌های مختلف حضور داشته است.

اما به هر ترتیب بازه زمانی رسمی مورد اشاره برای این خودرو از ۱۹۸۵ تا ۲۰۰۶ و بازگشت دوباره آن با مدل ۲۰۲۲ است. اینتگرا در کلاس کامپکت و در مدل‌های لیفت بک کوپه، ۴ درب سدان، ۴ درب هاردتاپ سدان و ۵ درب لیفت بک ارائه شده است، اما مدل کوپه آن طرفداران بیشتری دارد.


اکنون تصاویر و اطلاعاتی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته که خبر از بازگشت اینتگرا با نسل پنجم آن می‌دهند. البته این محصول جدید ویژه بازار چین تولید می‌شود و شرایط حضور آن در بازار جهانی مشخص نیست. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید شباهت‌های ظاهری دقیقی بین این خودرو و سدان سیویک وجود دارد که اصلا عجیب نیست.

هنوز تصویری از فضای داخل کابین خودرو منتشر نشده، اما پیش بینی می‌شود با محیطی مانند سیویک روبرو شویم.

در رابطه با پیشرانه هم شرایط مشابهی وجود دارد، اما لوگوی ۲۴۰ توربو احتمالا به ۲۴۰ نیوتن متر گشتاور که از موتور ۱.۵ لیتری ۴ سیلندر توسعه یافته برای هوندا سیویک با ۱۸۰ اسب بخار خروجی تامین می‌شود، اشاره دارد. این مجموعه با جعبه دنده سی وی تی در ارتباط با محور جلو، هماهنگ شده است.

اینتگرا نسخه ویژه چین از جعبه دنده ۶ سرعته دستی مانند سیویک هاچ بک نیز استفاده می‌کند.

نسل اول
نسل اول
نسل دوم
نسل دوم
نسل سوم
نسل سوم
نسل چهارم
نسل چهارم
برچسب ها: اینتگرا هوندا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین