بهترین ترفندها برای خرید جارو برقی که باید بدانید

بهترین ترفندها برای خرید جارو برقی که باید بدانید

اولین و مهمترین نکته برای خرید یک جاروبرقی خوب توان موتور است. هرچقدر توان موتور بالاتر باشد خوب مسلما قدرت بیشتری هم برای تمیز کردن دارد معمولا کمترین میزان توان جاروبرقی ۱۴۰۰ ودر بیشترین حالت هم ۲۵۰۰ است. اگر شما هم به دنبال یک جاروبرقی پرتوان هستید باید بگوییم توان مصرفی جاروبرقی فیلیپس، بوش بسیار بالا است و شما را از شر گرد و خاک، کثیفی‌ها نجات می‌دهد.
کد خبر: ۹۹۲۳۰
بازدید : ۱
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۴

ما ایرانی ها همیشه دوست داریم خانه ای مرتب و تمیز داشته باشیم و به همین دلیل یکی از وسایل برقی مورد نیاز برای هر خانه ای جاروبرقی است. امروزه انواع مدل ها و برندهای جاروبرقی وارد بازار شده اند و کار را برای خرید یک جاروبرقی با کیفیت که سال های سال بتوان از آن استفاده کرد را دشوار کرده است. در این مقاله از فروشگاه منزل مارکت می خواهیم شما را با نکاتی آشنا کنیم که در خرید جاروبرقی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند پس خواندن این مقاله را از دست ندهید.

 

اهمیت جاروبرقی

تمیز کردن خانه بسیار زمان بر است و در بسیاری از مواقع یک کار کسل کننده است ولی یک جاروبرقی خوب می تواند شما را نجات دهد و در کمترین زمین شما خانه ای تمیز داشته باشید. با این ساخت وسازها و آلودگی ماشین ها  که امروزه وجود دارد میزان گرد و خاک ها به قدری زیاد شده است که هر خانه ای حداقل روزی یک بار نیاز به نظافت دارد و جاروبرقی همان وسیله ایی است که کار شما را آسان می کند.

 

راهنمای خرید بهترین جاروبرقی

برای خرید جاروبرقی شما باید به جزئی ترین چیزها هم توجه کنید مثلا وزن جاروبرقی که بسیاری از افراد به آن اهمیت نمی دهند و بیشتر به ظاهر آن نگاه می کنند ولی اگر وزن جاروبرقی زیاد باشد در طولانی مدت ممکن است دچار کمردرد و یا دست درد شوید در ادامه به این برخی از مهمترین  نکات می پردازیم:

 

توان موتور

اولین و مهمترین نکته برای خرید یک جاروبرقی خوب توان موتور است. هرچقدر توان موتور بالاتر باشد خوب مسلما قدرت بیشتری هم برای تمیز کردن دارد معمولا کمترین میزان توان جاروبرقی 1400 ودر بیشترین حالت هم 2500 است. اگر شما هم به دنبال یک جاروبرقی پرتوان هستید باید بگوییم توان مصرفی جاروبرقی فیلیپس، بوش بسیار بالا است و شما را از شر گرد و خاک، کثیفی ها نجات می دهد.

 

صدای جاروبرقی

بهترین ترفندها برای خرید جارو برقی که باید بدانید

امان از سر و صداهای سرسام آور! در هنگام خرید جاروبرقی حتما جاروبرقی را روشن کنید تا متوجه شوید ک جاروبرقی به هنگام استفاده چقدر صدا دارد. مثلا تصور کنید شما مشغول صحبت کردن یا تلویزیون دیدن هستید و صدای جاروبرقی باعث می شودکه در هنگام صحبت کردن داد بزنید و در هنگام تلویزیون دیدن صدای آن را تا آخر زیاد کنید. کیفیت جاروبرقی بوش و بی صدا بودن آن در میان همه افراد زبان زد است و می تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.

 

طول سیم برق

شاید به نظرتان ساده باشد ولی همین نکته دارای اهمیت بسیار زیادی است به دلیل اینکه اگر سیم کوتاه باشد شما در تمیز کردن محدود می شوید و دائم باید به دنبال پریز برق در قسمتهای مختلف خانه باشید ولی اگر طول سیم به اندازه کافی بلند باشد شما به راحتی می توانید همه جا را تمیز کنید.

 

مخزن جاروبرقی

جاروبرقی ها یا کیسه ای هستند و یا بدون کیسه که هر کدام دارای ظرفیت خاص خود هستند. بهتر است جاروبرقی انتخاب کنید که ظرفیت مخزن زباله آن بسیار بالا باشد تا نیاز نباشد دائم آن را عوض کنید و هزینه ی اضافی پرداخت کنید.

 

جاروبرقی با کیفیت را از کجا بخریم؟

امروزه خرید اینترنتی کار را بسیار آسان کرده است و شما می توانید با مقایسه قیمت ها و آشنایی با ویژگی های هر محصول بهترین و لذت بخش ترین خرید را انجام دهید. برای یک خرید مطمئن می توانید به سایت ما یعنی منزل مارکت مراجعه کنید تا علاوه بر خرید جاروبرقی امکان آشنایی با کارایی گوشت کوب برقی و سایر محصولات و همچنین خرید همه لوازم برقی منزل از بهترین برندها با بهترین قیمت را داشته باشید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه